HP – nowe urządzenia i rozwiązania medyczne na konferencji Cerner Health

Branża opieki zdrowotnej staje w obliczu niecodziennych wyzwań związanych z bezpieczeństwem pacjentów, efektywnością procesów i ochroną danych. Cztery najnowsze urządzenia z oferty HP Healthcare Edition, kliniczne monitory podglądowe HP Healthcare Edition HC271, HC241, HC271p i HC241p Clinical Review, zoptymalizowano pod kątem sal szpitalnych, stanowisk pielęgniarskich, wózków medycznych i innych zastosowań klinicznych. Monitory te zapewniają lepsze zabezpieczenia i bardziej inteligentne funkcje, które pomagają w opiece nad pacjentem.

Nowe kliniczne monitory podglądowe:

  • Gwarantują bezpieczeństwo pacjentów – są skonstruowane z myślą o łatwej, wielokrotnej dezynfekcji po każdym kontakcie z pacjentem, ponadto zgodne z normą EN/IEC 60601-1-2, co pozwala bezpiecznie używać ich w pobliżu pacjentów i medycznych urządzeń monitorujących.
  • Zapewniają dokładny obraz od razu po wyjęciu z opakowania – HP Healthcare Edition HC271 i HC241 to monitory zgodne ze standardem DICOM Part 14. 27-calowy ekran o rozdzielczości Quad HD lub 24-calowy ekran o rozdzielczości WUXGA pomagają zapewnić dokładny, powtarzalny obraz na potrzeby badań medycznych, konsultacji lekarskich oraz weryfikacji zdjęć.
  • Oferują dyskrecję – HP Healthcare Edition HC271p i HC241p chronią poufne dane przy użyciu wbudowanego filtra prywatności2. Dane są widoczne tylko dla użytkownika, który ma bezpośredni widok na ekran, co uniemożliwia ich podejrzenie.

Kliniczne monitory podglądowe HP Healthcare Edition HC271, HC241, HC271p i HC241p Clinical Review będą dostępne w regionie EMEA w listopadzie 2018 r.

HP Healthcare Edition HC241

HP i Cerner wspólnie pracują nad nowym standardem druku w opiece zdrowotnej

Od edukacji pacjentów do wypisów, list przyjmowanych leków, schematów przepływu, arkuszy kalkulacyjnych i recept, papier nadal wprawia w ruch świat opieki zdrowotnej. Jednak procesy druku u usługodawców medycznych wciąż są skomplikowane. HP we współpracy z Cerner tworzy bardziej inteligentne i bezpieczniejsze rozwiązanie, które zwiększy efektywność, dokładność i satysfakcję usługodawców. Nowe rozwiązanie umożliwi im pracę i drukowanie z dowolnego miejsca.

Rozwiązanie HP Cerner Cloud Print:

  • Zapewnia mobilność – dokumentację medyczną można drukować z miejsca, w którym przebywa pacjent, za pośrednictwem laptopa, desktopa, tabletu lub smartfona.
  • Gwarantuje bezpieczeństwo i zgodność z przepisami rozwiązanie jest zgodne z prawami ochrony prywatności, wyposażone w kompleksowe zabezpieczenia i bardzo proste w obsłudze.
  • Oferuje efektywność i skalowalnośćdrukarki można łatwo konfigurować z poziomu Cerner Millennium, łącznie z drukarkami zdalnymi i takimi, które nawet nie są podłączone do sieci.

Rozwiązanie HP Cerner Cloud Print ma być dostępne w regionie EMEA w 2019 r.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: