Trzy wielofunkcyjne urządzenia sprzątające marki Hoffen w Biedronce

Inteligentny robot sprzątający SMART oraz bezprzewodowy, wielofunkcyjny mop elektryczny i odkurzacz myjący to nowe urządzenia marki Hoffen dostępne w sklepach sieci Biedronka od 13 listopada. Taki sprzęt ułatwia domowe porządki i pozwala zaoszczędzić czas.

Urządzenia sprzątające to jedne z najlepszych domowych pomocników. Pozwalają osiągnąć wyjątkowy efekt, zastępując kilka urządzeń jednocześnie przy tym zajmując niedużo miejsca. Sprawdzą się zarówno w małym mieszkaniu, jak i dużej willi. Jeżeli więc zastanawialiście się kiedyś nad zakupem podobnych sprzętów – to jest to dobry czas, aby zainteresować się nową ofertą marki Hoffen w Biedronce.
Robot sprzątający Smart marki Hoffen to urządzenie, które pozwoli szybko odkurzyć i posprzątać podłogi. Oferuje wiele funkcji i udogodnień. Posiada 3 główne tryby pracy – każdy z możliwością regulacji prędkości oraz czasu odkurzania. Robot pozwala zaprogramować godzinę oraz dzień tygodnia automatycznego rozpoczęcia pracy, dzięki czemu mieszkanie lub konkretne pomieszczenie mogą być czyste zawsze po naszym przyjściu z pracy do domu, bądź nad ranem po śnie.

 

Jednak to nie wszystko! Robot został zaprojektowany tak, aby w pełni wyręczać nas w obowiązkach i sprzątać skutecznie. Swoją efektywność zawdzięcza 3 szczotkom sprzątającym, które wybierają brud nawet z rogów i trudno dostępnych miejsc oraz dostosowaniu do pracy na różnych powierzchniach (płytki, wykładzina, dywan, panele). Robota wyposażono w 5 par czujników wykrywania przeszkód, dzięki czemu z łatwością je identyfikuje i omija. Ponadto pokonywanie płaskich progów nie stanowi dla robota problemu. Skuteczność, a także użyteczność robota zwiększają: duży i łatwo dostępny pojemnik na brudy o wielkości aż 0,6 l oraz filtr HEPA o wysokiej skuteczności filtrowania. Co więcej, ciągły czas pracy urządzenia wynosi nawet do 90 minut, po których odkurzacz automatycznie wraca do bazy ładującej (czas jednego cyklu, czyli sprzątanie i pełne ładowanie trwa jedynie do 4,5 godzin). Za długi czas pracy urządzenia odpowiada pojemny akumulator litowo-jonowy o pojemności 2200 mAh.
Robotem można sterować i programować go za pomocą pilota dołączonego do zestawu lub z poziomu dotykowego panelu na odkurzaczu. Czytelny wyświetlacz LCD poinformuje nas o poziomie naładowania oraz pozostałym czasie pracy.
W zestawie znajdują się: stacja ładująca z zasilaczem, pojemnik na zanieczyszczenia, pilot, zapasowy filtr HEPA oraz zapasowa para szczotek.
Urządzenie przeszło pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej DEKRA, uzyskując certyfikat. Produkt dostępny będzie w cenie 399 zł.
Kolejnym urządzeniem jest bezprzewodowy mop elektryczny 4w1 Hoffen. Produkt zaskakuje futurystycznym wyglądem i wszechstronnością. Z jego pomocą zapomnimy o standardowych mopach, niedoczyszczonych kaflach, myciu podłóg na kolanach, żmudnym woskowaniu i polerowaniu parkietu przed świętami, a także… bólu pleców w trakcie sprzątania. Wszystko dlatego, że produkt został zaprojektowany z myślą o efektywnym myciu, w wielu rozmaitych zastosowaniach tj.: czyszczenie podłóg na sucho i mokro, polerowanie oraz woskowanie.
Zapewnia wygodne sprzątanie dzięki bezprzewodowej konstrukcji, dlatego można sprzątać z większą swobodą i bez ciągłego przełączania wtyczki do innego kontaktu. Łatwość obsługi potęguje sterowanie z poziomu podręcznych przycisków umieszczonych na ergonomicznym uchwycie.
Skuteczne sprzątanie podłóg o różnej nawierzchni: drewniane, kamienne, parkiety, kafle i panele, zapewniają dwie głowice obrotowe pracujące w różnych trybach prędkości z mikrofibrą oraz tylny pad. Bezprzewodowy mop elektryczny 4w1 Hoffen jest wyposażony również w pojemny zbiornik na detergent (160 ml) i spryskiwacz, które gwarantują dokładniejsze i łatwiejsze czyszczenie.
Urządzenie dla komfortu obsługi jest wyposażone także w diody LED, które doświetlają sprzątany obszar oraz wydajny akumulator o pojemności 2000 mAh zapewniający ciągłą pracę urządzenia do 45 minut na jednym ładowaniu. Ten uniwersalny produkt oferowany będzie w cenie 299 zł.
W ofercie Biedronki 13 listopada dostępny będzie również nowoczesny, bezprzewodowy odkurzacz myjący 3w1 Hoffen. Jest to wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu jednoczesne odkurzanie i mycie wszystkich rodzajów podłóg staje się czystą przyjemnością. Z powodzeniem sprawdzi się on w roli odkurzacza do posadzek, odkurzacza do samochodu i w roli mopa.
Atuty sprzętu można dostrzec już przy pierwszym kontakcie. Wygodę i swobodę jego obsługi zapewnia bowiem bezprzewodowa konstrukcja oraz przyciski do sterowania, które łatwo i intuicyjnie znajdziemy pod ręką. Z kolei wbudowane diody LED doświetlają czyszczoną powierzchnię, dzięki czemu nawet najmniejsze zabrudzenia już nam nie umkną. Na uwagę zasługuje również cicha praca odkurzacza, co zdecydowanie podnosi komfort sprzątania z jego użyciem. Skuteczniejsze sprzątanie zapewnia turboszczotka, która zbiera trudne do usunięcia zanieczyszczenia lepiej niż zwykłe ssawki (plus wbudowany zbiornik na nieczystości 0,5 l). Z kolei za funkcje mopa – czyli czyszczenie na mokro – odpowiadają nakładki z mikrofibry (z możliwością ściągania i prania w pralce) oraz zbiornik na detergent (pojemność 0,2 l) i spryskiwacz.
Bezprzewodową pracę zapewnia wbudowany akumulator Li-Ion 2000 mAh. Bezprzewodowy odkurzacz myjący 3w1 Hoffen dostępny będzie w cenie 349 zł.
Wielozadaniowe urządzenia marki Hoffen: robot sprzątający SMART (cena 399 zł), bezprzewodowy mop elektryczny 4w1 (cena 299 zł) oraz bezprzewodowy odkurzacz myjący 3w1 (cena 349 zł), znajdą się w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce. Oferta ważna jest od 13 do 25 listopada br. lub do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: