Samsung Blue Week – nowa promocja na smartfony Samsung

Firma Samsung przygotowała wyjątkową ofertę dla wszystkich miłośników smartfonów czekających na Czarny Piątek. Blue Week to najnowsza promocja obejmująca urządzenia Galaxy Note9, S9/S9+ oraz A7. Z oferty można skorzystać w dniach 12 – 18 listopada, a w przypadku zakupu w sieci Plus do 25 listopada.

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z promocji Samsung Blue Week otrzymają zwrot części kwoty wydanej na smartfon. Wysokość zwrotu zależy od wybranego modelu telefonu – w przypadku Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy S9/S9+ zwracana jest kwota 500 złotych, a w przypadku Galaxy A7 300 złotych.

Smartfony w promocji Blue Week dostępne będą w okresie od 12.11.2018, godz. 00:01 do dnia 18.11.2018, godz. 23:59 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Dłużej, bo do 25.11.2018, godz. 23:59 promocja potrwa w Polkomtelu. Aby skorzystać z oferty należy kupić i aktywować smartfon Galaxy objęty promocją, pobrać specjalny kod dostępny w aplikacji Samsung Members i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zwrot części wydanej kwoty nastąpi za pośrednictwem bankomatów sieci Euronet.

Smartfony biorące udział w promocji to najnowsi przedstawiciele trzech linii produktowych: Galaxy A, A, Galaxy S oraz Galaxy Note. Model A7 został wyposażony w tylny aparat z trzema obiektywami, w tym utraszerokim 120° oraz funkcją Live Focus. Galaxy Note9 z kolei wyróżnia się przełomowym rysikiem S Pen, który po raz pierwszy wyposażono w moduł Bluetooth. Natomiast modele Galaxy S9/S9+ jako pierwsze smartfony w historii marki zaoferowały aparat ze zmienną przysłoną, który pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć nawet w słabym świetle.

Elementem wspólnym tych smartfonów jest Platforma Knox – kompleksowy, wielowarstwowy system zabezpieczeń, który chroni urządzenia Samsung na poziomie sprzętowym i oprogramowania. Knox stanowi podstawę dla dodatkowych funkcji i rozwiązań, takich jak np. Bezpieczny Folder, aplikacja Samsung, która w pamięci smartfonu tworzy dodatkowo zabezpieczoną przestrzeń dedykowaną najbardziej wrażliwym danym i aplikacjom użytkownika.

Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania z oferty, formularz rejestracyjny, a także lista partnerów biorących udział w promocji i regulamin promocji dostępne będą na stronie internetowej premia.samsung.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: