Mały wielki głośnik – wodoodporny Rockbox Bold S od Fresh ‘n Rebel

Do oferty bezprzewodowych głośników od marki Fresh 'n Rebel dołączył właśnie kolejny model z serii Rockbox – Bold S. Od swoich poprzedników różni go przede wszystkim niewielki rozmiar, natomiast łączy szereg zalet: począwszy od pełnej wodoodporności, przez czysty dźwięk przesyłanej muzyki, po funkcję podwójnej zabawy, która umożliwia słuchanie utworów w trybie stereo.
Seria bezprzewodowych głośników Rockbox Bold od Fresh 'n Rebel powstała z myślą o wymagających odbiorcach, którzy chcą mieć możliwość słuchania dobrej jakości dźwięków gdziekolwiek się znajdują, oczekują pełnego komfortu użytkowania – bez kabli, bez obawy o uszkodzenie sprzętu przez wodę – a do tego przykładają uwagę do wyglądu urządzenia, które powinno prezentować się modnie i stylowo w każdej sytuacji.
Bold S to najmniejszy głośnik z serii RockBox Bold o wymiarach 80x 80x 80 mm. Podobnie jak dwa większe modele – dostępne w rozmiarach M i L – komunikuje się bezprzewodowo za pośrednictwem technologii Bluetooth z telefonem, tabletem oraz laptopem, a do tego jest w pełni wodoodporny, śmiało więc można go zabrać ze sobą nad wodę, na stok czy na basen. Producent zapewnia, że w trakcie korzystania z głośnika nie trzeba się obawiać lekkich zabrudzeń w postaci piasku, brudu lub pyłu – wystarczy przemyć go pod kranem i użytkować dalej. Wpadnie do basenu – wypłynie na powierzchnię, upadnie na śnieg czy błoto – dalej będzie działać bez zakłóceń, wyślizgnie się z dłoni i spadnie na ziemię podczas zabawy – nie szkodzi. Z myślą o pełnym komforcie urządzenie wyposażono w poręczny uchwyt pozwalający na zawieszenie głośniczka w dowolnym miejscu.
Fresh ‘n Rebel Bold S umożliwia również słuchanie ulubionych utworów w trybie stereo – wystarczy podłączyć dwa głośniki przez Bluetooth, by móc cieszyć się trybem podwójnej zabawy nawet do 12 godzin bez przerwy po uprzednim trzygodzinnym ładowaniu. Do produktu dołączone są dwa kable – Micro USB do ładowania oraz kabel audio 3,5 mm, za pomocą którego można odtwarzać muzykę liniowo, bez wsparcia Bluetooth. Użytkownika nie zaskoczy nagle rozładowana bateria. Po uruchomieniu głośnika przyciski zaświecą się, a dzięki śledzeniu kontrolki LED można na bieżąco sprawdzać poziom energii urządzenia.
Głośnik Bold S dostępny jest w czterech kolorach: jasnoszarym (Cloud), miętowym (Peppermint), ciemnoniebieskim (Indigo) oraz szarym (Concrete). Wkrótce pojawi się również w czerwonym (Ruby) i różowym (Cupcake).
Mały, wodoodporny głośnik Bold S dzięki swoim niewielkim rozmiarom, ale dużym możliwościom świetnie sprawdzi się zarówno na zimowym szaleństwie na stoku, pod palmami czy na imprezie na basenie. Koszt produktu to 259 PLN. Dostępny już w grudniu w najlepszych sklepach ze sprzętem elektronicznym.
O marce Fresh 'n Rebel
Fresh 'n Rebel to marka mobilnych akcesoriów, stanowiących ​​modne i kolorowe must-have każdego, kto kocha muzykę. Jesteśmy zdania, że głośniki Bluetooth, słuchawki lub inne akcesoria mobilne muszą być dopasowane do indywidualnego stylu każdego użytkownika. Wybierając swój ulubiony kolor i rozmiar dajemy możliwość stworzenia własnego zestawu do słuchania muzyki.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: