Prezenty świąteczne dla osób aktywnych od Jabra

Szukasz prezentu dla kogoś, kto uprawia sport? Świetnie, masz więc ułatwione zadanie. Wybierz bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite Active 65t z czujnikiem ruchu lub Jabra Elite Sport z wbudowanym monitorem pracy serca. Bez względu na to jaką aktywność uprawia obdarowywana przez Ciebie osoba, z pewnością doceni ich zalety – doskonały dźwięk dla rozmów i muzyki z możliwością personalizacji, funkcję trenera osobistego i asystentów głosowych oraz komfort jaki zapewnia brak plączących się i ograniczających ruch przewodów.

Słuchawki Jabra gwarantują wygodę i komfort w każdej sytuacji, nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń na siłowni, joggingu czy też jazdy na rowerze. Wysokiej jakości dźwięk zapewniają niepozornych rozmiarów głośniki. Cztery zaawansowane mikrofony doskonale redukują szum otoczenia, dzięki czemu rozmowy są zawsze niezwykle klarowne a muzyka rozbrzmiewa motywując do wytężonego wysiłku fizycznego. Wszystko to bez ograniczających ruch przewodów.

Całkowicie bezprzewodowe słuchawki zostały wyposażone w przyciski zwiększające komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Aby odebrać połączenie nie musisz sięgać po smartfona. Podobnie działa funkcja odsłuchiwania dźwięków otoczenia. Słuchasz głośnej muzyki będąc na siłowni? Za pomocą przycisku na słuchawce możesz w prosty sposób podsłuchać co dzieje się wokół.

Jabra Elite Sport – słucha bicia Twojego serca 

Dzięki dedykowanej aplikacji Jabra Sport Life użytkownik uzyskuje dostęp do takich funkcji jak licznik czasu, odległości czy powtórzeń, oraz do porad na temat regeneracji organizmu. Może też planować, obserwować i analizować efekty swojej aktywności. Dodatkowo wbudowany monitor pracy serca w urządzeniu Jabra Elite Sport mierzy tętno w uchu wewnętrznym pomagając dostosować tempo i intensywność ćwiczeń, a tym samym optymalizować korzyści płynące z każdego treningu.

Jedno ładowanie baterii zapewnia 4,5 godziny czasu pracy urządzenia a z przenośnym etui z funkcją ładowarki możemy wydłużyć ten czas aż do 13,5 godzin. Zestaw jest odporny na pot i wodę (skala IP-67).

 Jabra Elite Active 65t – czuje Twój rytm

Ciekawym i bardzo praktycznym rozwiązaniem dla użytkowników jest możliwość personalizacji brzmienia, które można uzyskać za pomocą specjalnego korektora dźwięku dostępnego w dedykowanej urządzeniu aplikacji mobilnej Jabra Sound+. Chcesz dodać więcej basu podczas ćwiczeń? Możesz w szybki i prosty sposób zwiększyć niskie częstotliwości, aby uzyskać bardziej energetyzujące brzmienie. Prócz tego aplikacja pozwala zmodyfikować w jakim stopniu chcesz słyszeć (lub zablokować) otaczające dźwięki, śledzić stan naładowania baterii i nie tylko. Aby pomóc w wyborze odpowiednich ustawień twórcy aplikacji utworzyli tak zwane „momenty”, czyli wstępnie określone ustawienia adekwatne do różnych sytuacji, w których znajdujesz się w ciągu dnia.

Za pośrednictwem Jabra Elite Active 65t możesz połączyć się z usługami Alexa*, Siri lub Google Assistant, aby w szybki sposób uzyskać dostęp do potrzebnych informacji. Cały czas w biegu? Asystent głosowy odczyta dla Ciebie wiadomości tekstowe, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco.

Bateria zapewnia do 5 godzin pracy urządzenia a z przenośną stacją ładującą można wydłużyć ten czas aż do 15 godzin. Zestaw jest odporny na pot i pył (skala IP-56).

Jabra Elite Sport i Jabra Elite Active 65t

Żelowe wymienne wkładki douszne, dostępne w różnych rozmiarach, zapewniają idealne dopasowanie oraz pełną stabilność słuchawki  w uchu. Pewność, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu w połączeniu z całkowicie bezprzewodową technologią dają poczucie nieskrępowanej swobody, nawet podczas intensywnych ćwiczeń.

Zestawy słuchawkowe są kompatybilne z urządzeniami z funkcją Bluetooth Smart Ready obsługujących system Apple iOS i Android.

Dostępność

Zestaw słuchawkowe Jabra dostępne są w wybranych salonach MediaExpert oraz w sklepie online mediaexpert.pl oraz X-kom.

Rekomendowane ceny detaliczne

  • Jabra Elite Active 65t – 699 pln
  • Jabra Elite Active 65t – 699 pln
  • Jabra Elite Sport – 999 pln

 

* W zależności od systemu operacyjnego

Autro Jabra

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: