Black Week z mPTech – HAMMER za złotówkę, Flix TV Box za 199 zł i myPhone City za 299 zł

Zarówno Black Friday i Black Week nadchodzą wielkimi krokami, a to oznacza dla klientów atrakcyjne wyprzedaże i promocje. Zakupowe szaleństwo tradycyjnie rozpoczyna się w ostatni piątek listopada, jednak myPhone, techBite i HAMMER obchodzą Czarny Piątek z jeszcze większym rozmachem. Wybrane modele telefonów, smartfonów i tabletów można kupić z rabatem sięgającym kilkudziesięciu procent już od poniedziałku 19 listopada. Sprawdźcie co przygotowano w sklepie mPTech.

HAMMER za złotówkę i gorące okazje

Bez wątpienia jedną z najciekawszych opcji jest zakup zestawu: HAMMER Blade 2 PRO (5,7’’ cala, 6 GB RAM + 128 GB ROM) – nowego flagowca marki, wraz z klasycznym HAMMEREM 2+. Produkty te oferowane są w łącznej cenie 1700 zł. Oznacza to, że ten drugi model jest za 1 zł ponieważ wspomniany Blade 2 PRO oferowany jest w cenie 1699 zł. Jeżeli więc szukacie niezastąpionych pancerniaków o różnej specyfikacji warto zainteresować się tą propozycją. Co więcej, ta oferta dostępna jest nie tylko w sklepie mPTech, lecz też u wybranych partnerów producenta.

Samego HAMMERA 2+ można nabyć również indywidualnie w obniżonej na ten czas cenie 169 zł, czyli o 80 zł taniej (regularna cena tego modelu wynosi 239 zł).

 Telefon za 69 zł i tablet za 333 zł

W ramach promocji z okazji Black Week, w okresie od 19 do 26 listopada br., można również wyposażyć się w ciekawy smartfon, albo tablet za stosunkowo małe pieniądze. myPhone oferuje model City (5’’, 2GB RAM, LTE, aparat 13 Mpx, czytnik linii papilarnych) w atrakcyjnej cenie 299 zł (taniej o 80 zł). Niższą cenę ma również myPhone Prime Plus (5”, 2GB RAM, bateria 2500 mAh), który przez tydzień jest dostępny za 249 zł (taniej o 50 zł). Dla osób ceniących tradycyjne, klasyczne urządzenia również przygotowano okazję. Za jedyne 69 zł (taniej o 40 zł) można kupić popularny myPhone Halo Mini. Ofertę promocyjną ubogaca tablet SmartView 8 LTE w cenie 333 zł (taniej aż o 166 zł!).

 

Multimedialny Flix TV Box z Android TV w najlepszej cenie na rynku

Wyjątkowo atrakcyjną ofertą jest promocja obejmująca Flix TV Box marki techBite. Teraz te urządzenie, dzięki któremu stworzymy ze zwykłego telewizora coś więcej niż SMART TV, można kupić aż o 100 zł taniej, bo za 199 zł (cena regularna – 299 zł)! To naprawdę dobra oferta bo aktualnie na rynku podobnego urządzenia opartego na dedykowanym Androidzie TV w tej cenie nie znajdziemy.

 Produkty marek myPhone, HAMMER i techBite w promocyjnych cenach dostępne są w sklepie online producenta – mPTech. U partnerów dostępna jest dodatkowo oferta dotycząca zakupu HAMMERA Blade 2 PRO i HAMMERA 2+ w łącznej cenie 1700 zł. Ceny z okazji Black Week obniżono na czas od 19 do 26 listopada (ilość produktów ograniczona).

One thought on “Black Week z mPTech – HAMMER za złotówkę, Flix TV Box za 199 zł i myPhone City za 299 zł

  • 30 września 2019 o 16:38
    Permalink

    If you wish for to obtain a good deal from this post then you have to apply these strategies to your won website.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: