BlackBerry KEY2 LE Atomic – już dziś w całej Europie

Najnowsza propozycja BlackBerry jest uzupełnieniem serii smartfonów KEY i wyróżnia się zminimalizowanymi ramkami ekranu, zmienioną obudową i subtelnymi udoskonaleniami, które nadają nowoczesnego wyglądu i sprawiają, że smartfon jest lżejszy i smuklejszy. Smartfon został również wyposażony w niedawno wprowadzony klawisz szybkiego dostępu Speed Key, który pozwala na jeszcze większą ochronę prywatności. Produkt działa w systemie operacyjnym Android i obsługuje popularne funkcje Google takie jak Google Assistant, Google Lens i Google Pay.

Dzisiejsze smartfony proponują jeden model pasujący do wszystkich rozwiązań, jednak przy tak zróżnicowanym rynku globalnym jest to trudne do zrealizowania„, powiedział Alain Lejeune, starszy wiceprezes TCL Communication i Dyrektor, BlackBerry Mobile.” Dlatego właśnie skupiamy się na tworzeniu nowoczesnych smartfonów BlackBerry, takich jak KEY2 LE, aby wyróżniać się i sprawić aby codzienna komunikacja stała się unikalnym doświadczeniem, z dostępem do wszystkich funkcji, łączności i aplikacji, których oczekują nasi klienci„.
BlackBerry KEY2 LE to nowa pozycja w ofercie TCL Communication BlackBerry KEY2, która posiada wszystkie funkcje bezpieczeństwa, które sprawiają, że smartfony BlackBerry są najbezpieczniejszymi i najbardziej inteligentnymi smartfonami Android na świecie,” powiedział Alex Thurber, starszy wiceprezes i dyrektor generalny ds. rozwiązań mobilnych w BlackBerry. „Dzięki nowym rozwiązaniom, KEY2 LE zachowuje kultowy styl BlackBerry, oferując jednocześnie naszym fanom na całym świecie łatwy dostęp do nowoczesnego smartfona BlackBerry.

KEY2 LE_Atomic_Stylized
BlackBerry KEY2 LE Atomic

Nowa propozycja BlackBerry to połączenie ponadczasowego designu i nowoczesnych wykończeń. BlackBerry KEY2 LE charakteryzuje się lekką ramą z poliwęglanu i nowo zaprojektowaną miękką teksturą tylnej części obudowy, która zapewnia lepszą przyczepność w dłoni oraz zapobiega upadkowi. Smartfon zawiera również wyświetlacz Full-HD, 2,5D. BlackBerry KEY2 LE będąc kontynuacją serii KEY zyskał cieńszy i lżejszy rozmiar. Co więcej, klawiatura została ulepszona. Teraz możemy się cieszyć klawiszami o prawie 10 % większymi niż te, które znajdują się w BlackBerry KEYone. Zaprojektowana z myślą o dokładności i precyzji, fizyczna klawiatura zawiera również klawisz szybkiego dostępu, który umożliwia dostęp do wybranych według własnych preferencji aplikacji i kontaktów. Powrót do ekranu głównego lub wyszukiwarki nie jest konieczny. Klawisz szybkiego dostępu jest kompatybilny z dowolnym klawiszem z 52 konfigurowalnych skrótów, dzięki czemu można zaprogramować dowolny klawisz w taki sposób, aby natychmiast wyświetlał najczęściej używane kontakty i aplikacje.
BlackBerry KEY2 LE posiada również podwójny tylny aparat (13MP+5MP), który został wzbogacony o dodatkowe funkcje, takie jak: tryb portretowy. Uzupełnieniem jest przedni aparat 8MP wyposażony w lampę błyskową LCD oraz nowe tryby zdjęć, takie jak Wide Selfie (selfie panoramiczne) czy Face Beauty, które są nowymi udoskonaleniami trybu selfie. Dzięki integracji z kamerą Google Lens™, możesz również dowiedzieć się więcej o otaczającym Cię świecie o punktach orientacyjnych, budynkach, książkach, nakierowując aparatem na wybrany na obiekt.

Wraz z funkcją Locker możesz mieć całkowitą kontrolę nad prywatnością swojego smartfona.
To Ty decydujesz, które zdjęcia i dokumenty znajdą w chmurze. Funkcja Locker zapewnia osobistą przestrzeń na urządzeniu, w której możesz przechowywać aplikacje, dokumenty i zdjęcia, które mają pozostać prywatne. Przeglądarka Mozilla, Firefox Focus™, chroni prywatność, która automatycznie usuwa sesję przeglądania, gdy aplikacja jest zamknięta. BlackBerry KEY2 LE zawiera również odświeżoną aplikację DTEK firmy BlackBerry, która oferuje nowe funkcje skanowania do proaktywnych kontroli bezpieczeństwa w celu łatwej identyfikacji i ograniczenia potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa, takich jak niechciany dostęp do danych przez aplikację pobraną ze smartfonu. Comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń systemu Android gwarantują najlepszą ochronę przed pojawiającymi się zagrożeniami.

BlackBerry KEY2 LE posiada wszystkie funkcje potrzebne do zarządzania pracą, podróżami i życiem codziennym. Możliwość zarządzania podwójnym kontem: osobistym i biznesowym ułatwia zarządzanie wszystkimi aspektami życia. Opcja ta pozwala na oddzielne zarządzanie osobistymi i profesjonalnymi profilami social media w aplikacjach takich jak Facebook i Instagram, a dzięki możliwości używania dwóch kart SIM, można również posiadać dwa konta aplikacji takich jak WhatsApp, które wymagają unikalnych numerów. BlackBerry KEY 2 LE jest również wyposażony w BlackBerry™ Hub, który przenosi wszystkie wiadomości w jedno skonsolidowane miejsce – włącznie z wiadomościami e-mail, wiadomościami tekstowymi oraz wiadomościami z niemal każdego konta w mediach społecznościowych, w tym z WhatsApp.

Aby dostarczyć mocy i wydajności oczekiwanej od BlackBerry producent smartfonów wyposażył smartfon BlackBerry KEY2 LE w 4GB pamięci RAM, oraz dwa warianty pamięci – 32 GB oraz 64 GB z możliwością jej rozszerzenia za pomocą kart MicroSD. Smartfon zasilany jest procesorem Qualcomm Snapdragon oraz wydajną baterię, która oferuje do 22 godzin pracy w trybie mieszanym, co pozwala na pracę smartfonu nawet w najbardziej wypełnione pracą dni. Ponadto BlackBerry KEY2 LE jest wyposażony w funkcję Qualcomm Quick Charge 3.0, która pozwala na naładowanie urządzenia do 50% w ciągu około 36 minut – wystarczająco dużo dla normalnego dnia pracy. BlackBerry KEY2 LE oferuje również tryb szybkiego ładowania Boost Mode oraz tryb kontekstowego przypominania, który ucząc się na podstawie Twojego kalendarza i terminów spotkań, będzie przypominał o naładowaniu baterii dzięki czemu będzie on naładowany zawsze wtedy kiedy będziesz go potrzebował.

BlackBerry KEY2 LE Atomic można zamówić w całej Europie, w oficjalnym sklepie internetowym. 

Cena sugerowana 429 EUR. Dostępny od 6 grudnia

2 komentarze do “BlackBerry KEY2 LE Atomic – już dziś w całej Europie

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: