Smartwatch Hykker Chrono 4 oraz gogle VR Glasses 3D w Biedronce

Od czwartku 22 listopada w Biedronce dostępne są dwa ciekawe i wielofunkcyjne produkty, które sprawdzą się na co dzień, a także jako mikołajkowy prezent. Mowa o zaawansowanym zegarku Chrono 4 z trybem monitorowania aktywności fizycznej i funkcjami telefonu komórkowego oraz o goglach VR Glasses 3D pozwalających zanurzyć się w świecie wirtualnej rzeczywistości. Nowości marki Hykker oferowane są we wszystkich sklepach Biedronka.

Urządzenia elektroniczne to jedne z najbardziej pożądanych gadżetów, które świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu i w roli podarunku dla drugiej osoby. Są praktyczne, wielofunkcyjne i sprawiają wiele radości. Zobaczcie co tym razem znajdziemy w ofercie Biedronki.

Chrono_4_Hykker_3
Hykker Chrono 4

Hykker Chrono 4 to najnowsza generacja multifunkcyjnego zegarka na rękę z rodziny Chrono. Posiada dotykowy wyświetlacz LCD o rozmiarze 1.22”, który świetnie odwzorowuje rzeczywiste kolory. Łączy w sobie wygląd ze sportowym zacięciem oferując tym samym wiele ciekawych udogodnień. Chrono 4 przede wszystkim uzupełnia możliwości smartfona. Ten smartwatch służy bowiem nie tylko do monitorowania aktywności fizycznej (liczenie kroków, spalonych kalorii i przebytego dystansu), lecz też do wyświetlania najważniejszych powiadomień wprost na nadgarstku. W efekcie zawsze gdy nadejdzie SMS, e-mail lub wiadomość na Facebooku będziemy mogli ją odczytać bez wyciągania telefonu z kieszeni. To jednak tylko podstawowa funkcjonalność Chrono 4 ponieważ smartwatch pozwala na przeprowadzanie rozmów po sparowaniu z telefonem z Androidem (transmisja 2G) oraz na samo wysyłanie SMSów. Wszystko dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz slotowi na kartę microSIM. Zegarek jest wyposażony również w aparat fotograficzny VGA, który pozwala rejestrować aktywność i warte zapamiętania chwile. Pamięć zegarka można zwiększyć za pomocą karty microSD do 32 GB (do nabycia osobno), dzięki temu, że posiada on czytnik kart.

Ponadto smartwatch swoją wydajność i długi czas działania na jednym ładowaniu zawdzięcza wbudowanemu akumulatorowi o pojemności 280 mAh (czas działania w stanie czuwania wynosi nawet do 72h). Obsługa smartwatcha jest prosta i intuicyjna dzięki graficznemu interfejsowi, opartemu przede wszystkim na czytelnych ikonach.

Wraz z urządzeniem dostępna jest specjalna aplikacja, którą w łatwy sposób można pobrać po zeskanowaniu QR-kodu z opakowania.

Chrono_4_Hykker_4
Hykker Chrono 4

Chrono 4 oferuje użytkownikowi inne dodatkowe opcje m.in.: wyświetlanie daty i godziny oraz kalendarz, co pozwoli ograniczyć liczbę noszonych przy sobie gadżetów, zaoszczędzić miejsce i pieniądze. Smartwatch Chrono 4 dostępny będzie w dwóch modnych kolorach: szaro-czarnym i czerwono-czarnym.

Urządzenie przeszło pozytywną weryfikację trwałości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej DEKRA, uzyskując certyfikat. Produkt dostępny jest w cenie 99 zł.

Gogle VR Glasses 3D_Hykker_czarne
VR Glasses 3D

Kolejnym produktem jest VR Glasses 3D, czyli gogle wirtualnej rzeczywistości, które pracują w połączeniu ze smartfonami o przekątnych ekranu od 4,0” do 5,5” i posiadającymi żyroskop. Dzięki nim bez opuszczania własnego pokoju, można oglądać trójwymiarowe filmy i zdjęcia, cieszyć się przestrzennym światem gier, a także wirtualnie zwiedzać muzea lub wędrować po najdalszych zakątkach świata.

Gogle posiadają płynną funkcję regulowania soczewek, dzięki czemu w prosty i intuicyjny sposób można poprawić ostrość wyświetlanego obrazu i dopasować go do indywidualnych preferencji. VR Glasses 3D posiadają także trzy otwory wentylacyjne zapewniające komfort użytkowania nawet podczas dłuższego czasu rozrywki. Swobodę zapewniają także: regulowany pasek mocujący oraz pilot do sterowania łączący się ze smartfonem za pomocą Bluetooth, który pozwala mieć kontrolę nad wirtualną akcją i dynamicznie wpływać na bieg wydarzeń. Gogle VR Glasses 3D dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym, w cenie 34,99 zł.

Urządzenie posiada certyfikat jakości wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą TUV, która zbadała je pod kątem wytrzymałości i użyteczności.

hykker ładowarka i akumulatory

Od 22 listopada w ofercie Biedronki dostępne są też ciekawe akcesoria: akumulatory AA 2400 mAh i akumulatory AAA 900 mAh oraz mikroprocesorowa ładowarka uniwersalna do tych akumulatorów. Produkty – ogniwa, są przydatne każdemu użytkownikowi ponieważ są idealne do urządzeń codziennego użytku m.in. do latarek, zabawek, zegarków i pilotów. Są trwałe i pozwalają na wielokrotne użycie dzięki wspomnianej ładowarce. Produkty dostępne są w cenie 16,99 zł/szt. lub zestaw.

 Urządzenia Hykker: smartwatch Chrono 4 (99 zł) oraz gogle VR Glasses 3D (34,99 zł), są dostępne we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 22 listopada do 5 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

One thought on “Smartwatch Hykker Chrono 4 oraz gogle VR Glasses 3D w Biedronce

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: