Black Friday i… kolejne dni niespodzianek z Xperią

Daj się wciągnąć ofercie! Podczas Black Friday i w następnych dniach wymarzone smartfony Xperia będą tańsze nawet do 50%!

Ten piątek upłynie nie tylko pod znakiem koloru czarnego… Dzięki niezwykłym ofertom z Xperią XZ3 i Xperią XA2 będzie miał barwy leśnej zieleni, białego srebra i wielu innych. A kolejne dni będą jeszcze bardziej kolorowe! O północy rozpoczął się promocyjny maraton Sony Mobile z Xperią organizowany wspólnie z sieciami operatorskimi i handlowymi.

Na stronie http://bit.ly/Xperia_BlackFriday  prezentujemy wszystkie produkty dostępne w ramach Black Friday i opisujemy sposoby skorzystania z promocji. Zdecydowanie większa część ofert będzie dostępna nie tylko w piątek, ale też przez kolejne dni listopada.

SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Od 23 listopada przez tydzień w sieci Orange będzie można kupić smartfon Xperia XZ3 taniej o 400 złotych!

Xperię XA2 natomiast można zakupić taniej o 100 złotych i dodatkowo – ze słuchawkami MDR ZX110AP w prezencie. Promocja potrwa przez siedem dni lub do wyczerpania zapasów.

To jednak nie wszystkie atrakcje, które wspólnie z operatorami i sieciami handlowymi przygotowaliśmy na najbliższe dni…

DLA ZAINTERESOWANYCH XPERIĄ XZ1 COMPACT:

Tylko w piątek 23 listopada w salonach Sony Centre i w sklepach x-kom, RTV Euro AGD, M-Point, Media Expert, Media Markt i AB-FOTO Xperia XZ1 Compact będzie sprzedawana z 32-procentowym rabatem, czyli w cenie 1299 złotych! To znakomita okazja, a i sam smartfon – wybitny.

DLA ZAINTERESOWANYCH XPERIĄ XZ PREMIUM:

Xperię XZ Premium w cenie 1499 złotych w dniach od 23 do 26 listopada oferują sklepy Media Expert. 32 procent rabatu na bardzo atrakcyjny produkt!

DLA ZAINTERESOWANYCH XPERIĄ XZ2:

Xperię XZ2 w cenie 1999 złotych w tym samym okresie proponują salony Media Markt, Media Expert, Sony Centre, Neonet, Komputronik oraz AB-FOTO. To 31% obniżki.

DLA ZAINTERESOWANYCH XPERIĄ XA1 ULTRA:

Ofertę z 50-procentowym rabatem na sprzedaż Xperii XA1 Ultra w cenie 699 złotych przygotowała sieć  M-Point – ta promocja będzie aktywna 23 listopada.

DLA ZAINTERESOWANYCH XPERIĄ XZ1:

W sklepach M-Point, w salonach Sony Centre oraz w sieci x-kom od piątku 23.11 do poniedziałku 26.11 można kupić Xperię XZ1 w cenie 1299 złotych.

DLA ZAINTERESOWANYCH XPERIĄ XZ:

Xperię XZ cenie 999 złotych zaoferuje w dniach 23-26 listopada sieć sklepów Media Expert.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: