Black Friday w Netii – duże przeceny

Na Black Friday Netia przeceniła szybki stacjonarny dostęp do internetu. Najtańszy wariant kosztuje zaledwie 40 zł miesięcznie a dodatkowo przez 3 miesiące jest za 0 zł. Dostępny jest także pakiet z analogiczną opcją dostępu do internetu (150 Mb/s) wraz z usługą TV cenie 50 zł miesięcznie (3 miesiące gratis).

W ofercie szybkiego dostępu do internetu z prędkością dla technologii światłowodowych do 150 Mb/s abonament jest przez 3 miesiące za darmo, a następnie kosztuje zaledwie 40 zł miesięcznie.
Przyspieszenie opcji dostępu do internetu w technologiach światłowodowych do 300 Mb/s wiąże się z miesięczną dopłatą w wysokości 20 zł miesięcznie, natomiast zwiększenie prędkości do maksymalnie 900 Mb/s to dodatkowy koszt 40 zł miesięcznie w stosunku do ceny bazowej opcji (150 Mb/s).

W ofercie Netii dostępny jest również pakiet z analogiczną opcją dostępu do internetu (150 Mb/s) wraz z usługą TV (w wariancie z 91 kanałami, większość w HD). Pakiet jest w cenie 50 zł miesięcznie (trzy pierwsze miesiące gratis).

Ponadto Netia oferuje atrakcyjne warunki dostępu m.in. do pakietu TV z transmisjami Ligi Mistrzów UEFA. Pakiet kanałów i serwisów PPV Polsat Sport Premium, w których na żywo dostępne są transmisje wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA i najważniejszych spotkań Ligi Europy UEFA. Polsat Sport Premium przez 3 miesiące można oglądać za darmo, a następnie za 30 zł miesięcznie.

Oferta dostępna jest na stronie: https://www.netia.pl/perfo/black-week-2018.html do 26 listopada br. (poniedziałek).

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: