iDealne święta z prezentami z iSpot

W salonach iSpot ruszyła świąteczna oferta promocyjna. Przy zakupie wybranych urządzeń Apple, można otrzymać kartę podarunkową do zrealizowania w salonach iSpot lub w iTunes Store, a także inne, atrakcyjne prezenty. Akcja trwa do 24 grudnia.

Z przedświątecznego raportu Deloitte wynika, że w 2017 roku 23 proc. badanych planowało kupić prezenty w listopadzie, zaś aż 39 proc. w pierwszej połowie grudnia¹. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów iSpot Apple Premium Reseller przygotował dla swoich klientów atrakcyjną ofertę promocyjną, gdyż nowy telefon, komputer lub tablet to zawsze dobry pomysł na prezent. Co prawda w Polsce największą popularnością cieszą się w tym okresie książki, kosmetyki i perfumy, ale inwestycja w urządzenie elektroniczne może okazać się o wiele bardziej trafiona. To podarunek, który z pewnością będzie używany przez długie miesiące, a nawet lata.

Myśląc o prezencie dla wyjątkowej osoby (lub osób – czemu nie?),  warto rozważyć propozycję liderów technologicznych, którzy gwarantują wysoką jakość, świetne parametry, a do tego elegancki wygląd swoich produktów. Marka Apple to sprawdzony, topowy producent, którego urządzenia dostępne są w salonach iSpot. W propozycjach na święta można tu znaleźć m. in. dołączone do wybranych modeli iPadów oraz do Apple TV karty podarunkowe do AppStore i iTunes, które niedawno wprowadzono na polski rynek. Jak one działają? Kartę należy zarejestrować zgodnie z instrukcją na stronie iTunes Store. Po jej uaktywnieniu środki zostają zachowane na koncie użytkownika. Wtedy można wykorzystać je wedle upodobania – zapłacić za aplikacje, gry, filmy, muzykę oraz książki dostępne na platformach internetowych należących do giganta z Cupertino.

Do MacBooków i iMaców iSpot dołącza zaś karty podarunkowe o wartości od 200 do 500 zł, które wielokrotnie mogą być zrealizowane w salonach sprzedaży na terenie całej Polski, podczas czasu trwania ważności (12 miesięcy). Przy zakupach urządzeń w sklepie internetowym, iSpot proponuje kody rabatowe o analogicznej wartości co karty upominkowe, do zrealizowania podczas zakupów na stronie ispot.pl.

Oferta świąteczne obejmuje też iPhona X – przy zakupie smartfona, przysługuje zniżka 20% na słuchawki Beats, oraz Apple Watch Series 3 i 4 – iSpot zapewnia aż 50% rabatu na zakup paska do smartwatcha.

Wybierając prezent na święta, warto zwrócić uwagę na to, czy jest funkcjonalny, wygodny w użyciu i dostosowany do potrzeb osoby, która go otrzyma. Wszystkie te wymogi mogą spełnić urządzenia Apple, które dostępne są w iSpot. Dodatkowe karty upominkowe i rabaty na kolejne zakupy to świetne uzupełnienie prezentu, który sprawi, że święta będą trwały dłużej.

Więcej informacji o promocji świątecznej iSpot znajduje się na stronie: https://ispot.pl/s,xmas

Źródła:

1. https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/consumer-business/articles/raport-zakupy-swiateczne-2017.html

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: