Philip Morris IQOS 3 i IQOS 3 Multi – najnowszy system podgrzewania tytoniu w Polsce

Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., spółka zależna Philip Morris International Inc. (PMI), globalnego lidera w dziedzinie bezdymnych innowacji i technologii, wprowadza na polski rynek nową generację urządzeń IQOS, najbardziej zaawansowanego produktu alternatywnego dla papierosów w portfolio firmy. To kolejny krok na drodze bezdymnej rewolucji, której celem jest stworzenie świata bez dymu tytoniowego.

 Najnowsza generacja IQOS, IQOS 3 i IQOS 3 Multi, jest rezultatem dwuletnich prac nad produktem, będących odpowiedzią na opinie pełnoletnich konsumentów:

  • IQOS 3 charakteryzuje się nową konstrukcją, dzięki czemu urządzenie jest łatwiejsze w obsłudze, ma mniejsze wymiary, szybsze ładowanie, wydłużony czas pracy baterii. IQOS 3 wyposażony jest w nowy system ProtectPlus™, zapewniający większą wytrzymałość i trwałość urządzenia.
  • IQOS 3 Multi nawiązuje do pierwotnego projektu linii produktów IQOS. Jest odpowiedzią na jedną z kluczowych kwestii podnoszonych przez pełnoletnich konsumentów, umożliwiając 10-krotne korzystanie z urządzenia bez konieczności ładowania. Konstrukcja IQOS 3 Multi jest bardziej kompaktowa, dzięki czemu urządzenie jest smuklejsze i bardziej poręczne.

Celem stworzenia nowej generacji IQOS jest ułatwienie jeszcze większej liczbie pełnoletnich palaczy, którzy w przeciwnym razie nadal paliliby papierosy, przejścia na potencjalnie mniej szkodliwe wyroby alternatywne, z korzyścią dla społeczeństwa i zdrowia publicznego.

iqos 3

„Cieszę się, że nowa generacja produktów, o potencjalnie mniejszej szkodliwości w porównaniu z papierosami, wchodzi na polski rynek. Istotny wkład w opracowanie tych nowatorskich produktów i badania dotyczące ich wpływu na zdrowie mieli polscy naukowcy i inżynierowie. Zaawansowane badania nad IQOS były prowadzone przez polskich naukowców, a linie technologiczne były robione przez polskie małe i średnie firmy. Stworzenie IQOS to zasługa również Polek i Polaków, sprawujących kluczowe funkcje w globalnych strukturach naszej firmy.” – powiedział Michał Mierzejewski, Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający Philip Morris Polska i Kraje Bałtyckie.

„Wprowadzenie na rynek IQOS 3 i IQOS 3 Multi jest znaczącym krokiem, który ma ułatwić pełnoletnim palaczom, którzy w przeciwnym razie nadal paliliby papierosy, rezygnację z papierosów na rzecz produktów będących lepszą alternatywą. Wzięliśmy pod uwagę opinie pełnoletnich użytkowników. Nowa generacja IQOS jest wynikiem dwuletnich prac, dzięki którym przestawienie się na produkty bezdymne będzie jeszcze łatwiejsze. Robimy wszystko, by w przyszłości tego typu ulepszenia następowały częściej. Musimy przekonać jak największą liczbę pełnoletnich palaczy do rezygnacji z papierosów. Tylko w ten sposób osiągniemy cel, jakim jest stworzenie świata bez dymu tytoniowego.” – powiedział Mirosław Zieliński, Prezydent ds. Nauki i Innowacji PMI.

IQOS 3_blue

Nowe urządzenia dostępne będą w cenie rekomendowanej 480 złotych (IQOS 3) oraz 420 złotych (IQOS 3 Multi). Zamówienia można składać od 29 listopada na stronie www.iqos.pl. Produkt będzie przeznaczony tylko i wyłącznie dla pełnoletnich osób palących.

W skali globalnej liczba palaczy, którzy zrezygnowali z papierosów na rzecz IQOS wynosi już prawie 6 milionów. Każdego dnia ok. 10 000 kolejnych palaczy rezygnuje z papierosów na rzecz IQOS. Celem PMI jest, aby do 2025 r. liczba osób, które zrezygnowały z palenia papierosów należących do portfolio PMI, zastępując je produktami bezdymnymi, wyniosła przynajmniej 40 milionów.

Innowacyjna technologia IQOS podgrzewa tytoń bez spalania go w temperaturze ok. 300 stopni Celsjusza, wytwarzając aerozol zawierający nikotynę, który ma średnio o 90% – 95% niższe poziomy szkodliwych substancji – poza nikotyną – niż dym papierosowy. Ponadto, IQOS nie wytwarza dymu ani popiołu, lecz aerozol, który ma o mniej intensywny zapach niż dym z tradycyjnych papierosów.

Aby dowiedzieć się więcej na temat działań PMI mających na celu stworzenie świata bez dymu tytoniowego, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.pmi.com.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: