Świąteczna sprzedaż Xperii XZ3 w ze słuchawkami Sony WH-1000XM3

Od dzisiaj można kupić Xperię XZ3 z bezprzewodowymi słuchawkami Sony WH-1000XM3. Taki zestaw w cenie 3999 złotych oferują salony Sony Centre oraz sklep internetowy scentre.pl.

Xperia XZ3 to najnowszy flagowiec Sony doceniany przez użytkowników, analityków, dziennikarzy i blogerów. Nienagannie elegancki, wyrafinowany w dotyku, dzielnie wytrzymujący trudy życia, perfekcyjnie zaprojektowany i przyciągający wzrok.

Z podobną atencją użytkownicy odnoszą się do słuchawek WH-1000XM3, w salonach Sony kosztujących zwykle około 1700 złotych. Ten model słuchawek w arcymistrzowski sposób na życzenie użytkownika odcina zewnętrzne hałasy, sprawiając, że delektowaniu się muzyką nie przeszkadza żaden zbędny dźwięk.

W słuchawkach WH-1000XM3 zastosowano najbardziej zaawansowaną technologię osłabiania hałasu z procesorem QN1 HD, który znacznie zwiększa efektywność ograniczania zewnętrznych  szumów. Ustawienia Adaptive Sound Control automatycznie wykrywają, czy jesteśmy na spacerze, siedzimy na kanapie lub podróżujemy, pozwalając jednocześnie skutecznie, ale i bezpiecznie ograniczyć poziom hałasu z zewnątrz. Unikatowa funkcja osobistej optymalizacji pozwala też analizować osobiste cechy użytkownika i dopasowywać redukcję hałasu w taki sposób, by na perfekcyjny odbiór dźwięku nie miały wpływu np. okulary lub długie włosy.

XPERIA XZ3 I BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI WH-1000XM3: IDEALNA PARA

Czy można się dziwić, że ten model słuchawek wręcz wzorcowo pasuje do Xperii XZ3? Nie – choćby z powodu jakości rozwiązań technologicznych w sferze audio użytych w najnowszym smartfonie Sony. Tu znalazły swoje zastosowania wieloletnie doświadczenia marki w inżynierii dźwięku – za jakość odpowiada High Resolution Audio i systemy LDAC oraz DSEE HX™ usprawniające transmisję danych i przybliżające jakość skompresowanych nagrań do oryginalnego poziomu. Xperia XZ3 i słuchawki Sony WH-1000XM zapewniają miłośnikom dobrego dźwięku rewelacyjne doznania – teraz każdy może odbierać utwory muzyczne w jakości studyjnej dokładnie tak, jak zaplanował je ich twórca.

Flagowy smartfon Sony po raz pierwszy w  historii marki wyposażono również w piękny, 6-calowy wyświetlacz OLED HDR, znany z wielokrotnie nagradzanych  telewizorów BRAVIA i gwarantujący użytkownikom bezgranicznie głęboką czerń, wyjątkowy kontrast i niezwykłą jakość nawet najdrobniejszych detali. Żywe, naturalne barwy i kontrastowość szczegółów pozwalają na pełną radość z oglądania każdego materiału wideo.

Xperia XZ3 to nieograniczone wprost możliwości rozrywkowe. Znakomite rozwiązania technologiczne pozwalają usłyszeć więcej, zobaczyć więcej i… dosłownie poczuć więcej. Emocje, które obserwujemy na ekranie smartfonu możemy dosłownie poczuć dzięki Systemowi Dynamicznych Wibracji, Zapewnia on potężne wrażenia dotykowe. Smartfon wibruje w dłoniach, uwydatniając przebieg każdej akcji w serialach, filmach i grach.

Doskonałą całość dopełnia aparat z systemem Motion Eye, który rejestruje materiał fotograficzny i filmowy w niezwykłej jakości. Wzmacniają go funkcje kreatywne takie jak bokeh i beauty, a także unikatowe rozwiązania technologiczne – nagrywanie w technologii 4K HDR i funkcja Super slow motion umożliwiająca rejestrację wydarzeń w tempie 960 klatek na sekundę.

Akcja świątecznej promocyjnej sprzedaży Xperii XZ3 w pakiecie ze słuchawkami Sony WH-1000XM3 potrwa od 3 do 31 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.

One thought on “Świąteczna sprzedaż Xperii XZ3 w ze słuchawkami Sony WH-1000XM3

  • 3 grudnia 2018 o 15:57
    Permalink

    Zakładam kieckę i lecę. Gdyby nie ta cena

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: