Cat Phones – bezpłatna naprawa ekranu w ramach gwarancji

Cat Phones z bezpłatną opcją naprawy ekranu w ramach gwarancji.  Ekran urządzeń zaprojektowanych z myślą o użytkowaniu w trudnych warunkach można teraz naprawić bez ponoszenia dodatkowych kosztów

Marka Cat jest pewna niezawodności działania swoich wytrzymałych smartfonów do tego stopnia, że zaoferowała niespotykaną na rynku  gwarancję na uszkodzenie ekranu. Jeśli klient uszkodzi lub rozbije w okresie gwarancyjnym ekran chroniony szkłem Corning Gorilla Glass, producent naprawi lub wymieni* go za darmo.

Dzięki dokładnemu testowaniu każdego urządzenia przed jego wprowadzeniem na rynek, firma ma pewność co do jakości swoich produktów. Dla przykładu flagowy model spółki –  telefon Cat S61 – charakteryzuje się konstrukcją spełniającą wymagania wojskowe (Mil-Spec 810G). Urządzenie jest pyłoszczelne i wodoodporne do głębokości 3 m przez okres 1 godziny (certyfikacja IP68 i IP69K), a jego wyświetlacz chroni grube szkło Gorilla® Glass 5 i jest otoczony obrzeżem ochronnym umożliwiającym zastosowanie w różnych branżach. Konstrukcja telefonu przetrwała wyjątkowo trudny test producenta, jakim jest upuszczenie urządzenia z wysokości 1,8 m na powierzchnię metalową –  i to 30 razy w różnych orientacjach.

Użytkownicy telefonów Cat pracują w trudnych warunkach, które często przekraczają możliwości telefonów oferowanych na rynku masowym i prowadzą do uszkodzenia sprzętu. Częste i kosztowne naprawy lub wymiany oznaczają, że klienci w całym okresie eksploatacji urządzenia wydają znacznie więcej pieniędzy, niż wynosiła jego początkowa cena zakupu.

Znaczny wzrost usterek telefonów komórkowych ujawniła ankieta przeprowadzona wśród 5130 konsumentów z Europy Zachodniej1. Badanie wykazało, że 34% konsumentów (co trzecia osoba) uszkodziło telefon komórkowy w ciągu ostatnich trzech lat w sposób, który ostatecznie doprowadził do naprawy lub przedwczesnej wymiany urządzenia. Najczęściej uszkodzenia spowodowane były przez upuszczenie lub przedostanie się wody do wewnątrz telefonu.

Tego typu naprawy nie są tanie. Na przykład naprawa ekranu najnowszego flagowego smartfonu kosztuje od 151,10 do 361,10 euro. Natomiast w przypadku „innych szkód“ spowodowanych przykładowo cieczami lub wodą, czy też prowadzących do uszkodzenia przycisków, naprawa może kosztować nawet 641,10 euro, nie wspominając o niedogodności wynikającej z korzystania z uszkodzonego lub potencjalnie nieużytecznego telefonu.

Wytrzymałe telefony Cat oferują lepszy sposób na zaoszczędzanie pieniędzy, zmniejszając te dodatkowe koszty i wydłużając okres użytkowania telefonu. Zostały one zaprojektowane z myślą o pracy w trudnych warunkach, a jako urządzenia kompleksowe i funkcjonalne oferują wytrzymałość, która chroni je przed upadkiem oraz przedostaniem się cieczy lub kurzu do środka.

Badania przeprowadzone przez spółkę Rocket Consulting wykazały, że 35-40% urządzeń konsumenckich jest wymienianych w ciągu dwóch lat od daty zakupu, zaś po trzech latach – ponad 80%. W przypadku wytrzymałych urządzeń, takich jak CAT, dane procentowe kształtują się na poziomie odpowiednio 8% i 20%. Pod względem całkowitych kosztów posiadania, wytrzymałe urządzenie może być nawet o 40% efektywniejsze2 niż typowy smartfon.

* Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę www.catphones.com/pl lub pobierz oświadczenie o ograniczonej gwarancji we wszystkich językach

1 Źródło: Bullitt Group Research a YouGov, Damage Report 2017 (5130 ankietowanych osób)

2 Źródło: Rocket Consulting, ‘Why it pays to go rugged. Investigating the total cost of ownership for hand-held devices,’ publikacja online, lipiec 2017 r.

One thought on “Cat Phones – bezpłatna naprawa ekranu w ramach gwarancji

  • 4 grudnia 2018 o 20:53
    Permalink

    To powinien być standard, w drogich smartfonach

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: