Reklamy

Honor View 20 z rewolucyjnym ekranem All – View – nowa era mobilnej fotografii

Podczas konferencji w Hongkongu marka Honor zaprezentowała trzy nowe technologie: tylny aparat o rozdzielczości 48 megapikseli, ekran HONOR All – View i technologię Magic Turbo.

Pierwszy na świecie, opracowany przez HONOR aparat o rozdzielczości 48 Mpix z przetwornikiem obrazu Sony IMX586 zapowiada nową erę mobilnej fotografii, gwarantując najwyższą jakość zdjęć i szczegółów nawet przy dużym powiększeniu. Użytkownicy smartfonów HONOR z aparatami 48 Mpix wspieranymi sztuczną inteligencją i pełną mocą układu graficznego na chipsecie Kirin 980 będą mogli uwieczniać niezapomniane chwile na zdjęciach z niespotykaną dotąd rozdzielczością, o jakości i ostrości fotografii robionych klasycznymi lustrzankami.

HONOR View 20

Wkrótce na rynek trafią również urządzenia z rewolucyjnym ekranem All – View. Jest to pierwszy na świecie wyświetlacz składający się z 18 warstw nakładanych na siebie w niezwykle zaawansowanym technologicznie procesie. W tak skomponowanym wyświetlaczu znalazł się również aparat. Dzięki temu mamy do dyspozycji ekran zajmujący niemal 100 procent powierzchni przedniego panelu urządzenia. Z przełomowym wyświetlaczem HONOR All – View firma dotrzymuje słowa o rozwoju idącym w kierunku pełnoekranowych urządzeń z wyświetlaczami 18:9, począwszy od eliminacji ramek w smartfonach generacji 1.0, poprzez urządzenia generacji 2.0 z wcięciem w ekranie (Notch), na rewolucyjnych smartfonach generacji 3.0 kończąc.

Ostatnią z trzech rewolucyjnych technologii jest Magic Turbo opracowana z myślą o wszystkich, którzy chcą być online w każdej chwili. Magic Turbo korzysta z całego dobrodziejstwa sztucznej inteligencji oraz technologii przetwarzania big data, aby automatycznie analizować sposób korzystania ze smartfonów i płynnie przełączać się między trybami Wi-Fi i 4G lub korzystać z obu technologii na raz, aby podnieść prędkość pobierania.

 

 

Te trzy przełomowe technologie są kolejnym etapem innowacji HONOR, których świadkami byliśmy od początku roku. Firma dokłada wszelkich starań, aby kolejne modele smartfonów, w których najnowocześniejsze technologie są podane w przyciągającej uwagę, estetycznej oprawie, podbijały serca kolejnych użytkowników. George Zhao, prezes firmy HONOR, powiedział: „HONOR jest trendsetterem nieustannie przekraczającym kolejne granice innowacji i kunsztu wykonania smartfonów. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać światu przełomowe technologie zapewniające wyjątkowe wrażenia z korzystania z naszych urządzeń”.

Podczas konferencji otwarto również wystawę „Artology” z instalacją autorstwa czołowej malezyjskiej artystki Red Hong Yi, złożoną z 2000 szklanych plecków smartfonów HONOR. Wystawa prezentuje HONOR przez pryzmat artystycznej innowacyjności będącej połączeniem wyjątkowego designu i najnowszych technologii.

W ciągu zaledwie roku, marka HONOR kładąca nacisk na technologiczne innowacje oraz doskonały design wypracowała swój mocny udział w rynku i zamierza nadal intensywnie się rozwijać. Niedawno zmieniło się też logo marki – litery w gradientowych, mieniących się barwach symbolizują nieustanny rozwój i niepowtarzalny, atrakcyjny design urządzeń.

Honor

Reklamy


Categories: Technologia, telefon

Tags:

4 replies

  1. Mam go tydzień w testach i ładowałam 3 razy. Wygląda obiecująco

  2. Tegom chciał. Jeszcze tylko pytanie, a bateria ile wytrzyma?

  3. Już go chcę

Trackbacks

  1. CES 2019: Honor View20 nagrodzony za funkcje flagowych modeli i futurystyczny design – TECHNOSenior

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: