Honor Band 4 – elegancka i lekka wodoszczelna opaska za 199 zł

Honor wprowadza na polski rynek Honor Band 4 w rewelacyjnej rekomendowanej cenie 199 zł.  Elegancka i lekka wodoszczelna opaska może być znakomitym prezentem świątecznym dla amatorów sportu i osób monitorujących swój stan zdrowia.

Opaska jest już dostępna w Allegro, RTV EURO AGD i x-kom. To lekkie i ładne urządzenie na czarnym silikonowym pasku z dużym, kolorowym i dotykowym ekranem AMOLED. Mierzy tętno, śledzi nawet pływackie treningi i monitoruje fazy snu.

Honor Band 4

Duży dotykowy wyświetlacz z czytelnymi ikonami na wygodnym silikonowym pasku

Honor Band 4 wyposażono w kolorowy ekran AMOLED z zaokrąglonym szkłem, o przekątnej 0,95 cala. Ikony na nim wyświetlane są czytelne, a obsługa przez dotykowy ekran jest intuicyjna. Całość ma wymiary 11,5 x 43 x 17,2 mm i waży mniej niż 20 gramów.

Pulsometr monitorujący tętno przez całą dobę

Technologia monitorowania tętna HUAWEI TruSeen™ 3.0 zapewnia efektywny i dokładny, osobisty pomiar tętna w czasie rzeczywistym, za pomocą samouczącego się algorytmu i innowacyjnych czujników. Opaska zaalarmuje użytkownika, kiedy jego puls przekroczy pożądany poziom.

Honor Band 4

Kontrola faz snu

Honor Band 4 automatycznie monitoruje fazy snu (sen płytki, głęboki, REM, przebudzenie). Narzędzia do monitorowania i prezentacji danych, opracowane we współpracy z centrum CDB Harvard Medical School, pomagają zidentyfikować i skorygować sześć najczęstszych problemów związanych ze snem. Ta funkcja oferuje ponad 200 potencjalnych rozwiązań oraz sugestii, pomagających lepiej spać i ułatwiających poranne wstawanie.

Pływanie jak z trenerem

Honor Band 4 mierzy parametry pływackie takie jak: spalone kalorie, liczba obrotów i średnia SWOLF. Dzięki temu można poznawać i świadomie doskonalić swoje pływackie wyniki. Opaska jest wodoszczelna do głębokości 50 metrów.

Honor Band 4

Życie z osobistym asystentem

Najnowsza opaska Honor pomaga znajdować telefon, sprawdzać przychodzące połączenia i wiadomości, a także robić zdjęcia dzięki zdalnemu sterowaniu.

Na jednym naładowaniu Honor Band 4 może pracować nawet do 17 dni (przy korzystaniu z funkcji monitorowania snu i zapisywania pulsu – do tygodnia).

One thought on “Honor Band 4 – elegancka i lekka wodoszczelna opaska za 199 zł

  • 18 grudnia 2018 o 22:17
    Permalink

    Na gwiazdkę zdążę żonie kupić?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: