myPhone FUN 7 LTE – smartfon “do śmigania” na co dzień

Kolejny model z popularnej serii FUN uzupełnia portfolio marki myPhone. FUN 7 LTE, bo o nim mowa, to dobry smartfon do rozrywki, mediów społecznościowych i prostych zadań. Charakteryzuje go 5,4-calowy ekran Full Screen 18:9, 2 GB pamięci RAM, LTE, bateria 2500 mAh i Android 8.1 Oreo. Model jest ciekawą opcją wśród smartfonów za mniej niż 400 zł i potrafi pozytywnie zaskoczyć.

Smartfony z serii FUN są dedykowane młodszej grupie odbiorców, która czerpie z możliwości sprzętu pełnymi garściami, a jednocześnie szuka przystępnych cenowo rozwiązań. I właśnie z tego względu każda premiera smartfonu FUN cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Bestsellerami były m.in. modele FUN 5 czy też FUN 6 Lite, a i pozostałe były ciepło przyjmowane przez rynek. Podobnie będzie zapewne z nowością, bo FUN 7 LTE ma wszystko to, co niezły smartfon mieć powinien, a kosztuje jedynie 369 zł.

myPhone FUN 7 LTE jest zgrabnym, 5,4-calowym modelem z systemem Android 8.1 Oreo na pokładzie. Front smukłej obudowy z trwałych materiałów stanowi ekran w formacie 18:9 (960×480 px), dzięki czemu smartfon jest całkiem poręczny i ładny, więc o “prestiż” będzie łatwo. Ekran o tym formacie zapewnia wygodną konsumpcję multimediów – oglądanie filmów, przeglądanie stron www i granie w gry. Do jego atutów należy zaliczyć też sprawną pracę i komfortowe korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie, a to za sprawą procesora Quad-Core 1.3 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Model jest wyposażony w dwa aparaty fotograficzne: główny 8 Mpx z funkcją autofocus oraz dodatkowy 5 Mpx do robienia selfie. Dzięki nim z powodzeniem utrwalimy najważniejsze momenty życia. Smartfon sprawia jeszcze większy fun dzięki LTE gwarantującemu stały i błyskawiczny dostęp do Internetu, a co za tym idzie także do rozrywki, informacji i portali społecznościowych. Model posiada 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB dzięki karcie microSD.

Za czas działania smartfonu odpowiada akumulator o pojemności 2500 mAh. Do tego DualSIM umożliwiający korzystanie z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie oraz moduł GPS. Smartfon działa pod kontrolą czystego, bezpiecznego i certyfikowanego przez Google systemu Android 8.1 Oreo i z tego względu może być gratką dla użytkowników, którzy chcą poznać ulepszenia systemu.

myPhone FUN 7 LTE dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej, w cenie 369 zł.

2 komentarze do “myPhone FUN 7 LTE – smartfon “do śmigania” na co dzień

 • 6 stycznia 2019 o 19:13
  Permalink

  Też chętnie przeczytam coś więcej na jego temat

  Odpowiedz
 • 3 stycznia 2019 o 19:04
  Permalink

  Może być ciekawy w tej cenie. Będzie jego test?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: