Orange Love – milion klientów i nowy smartfon za pół ceny

Już ponad milion klientów przekonało się, że opłaca się łączyć usługi dla całej rodziny w pakiet Orange Love. Teraz, wybierając go klienci mogą kupić smartfon w atrakcyjnej cenie. Do wyboru są: Samsung Galaxy A6 dual SIM, Samsung Galaxy A9 dual SIM oraz Huawei P20 Pro dual SIM. Klienci, którzy już mają Orange Love, otrzymają kupon rabatowy na wybrane urządzenia na raty. Tańsze smartfony są także w nowej ofercie dla klientów biznesowych. 

Klienci, którzy teraz kupią lub przedłużą umowę na dowolny pakiet Orange Love na kolejne 24 miesiące, mogą do niego dobrać jeden z trzech modeli smartfonów za cenę o połowę niższą niż w standardowej ofercie, a płatność rozłożyć na korzystne raty.

Do wyboru są:

Wszyscy, którzy już korzystają z pakietu Orange Love, otrzymają kupon rabatowy o wartości 100 zł na wybrane urządzenia na raty przy ich zakupie bez abonamentu, lub 120 zł na zakup urządzeń z Planem Komórkowym Optymalnym lub Wzbogaconym. Kupony można wykorzystać do 31 marca b.r.

Więcej o promocji na stronie www.orange.pl/milion.

W super cenach są także telefony w ofercie dla klientów biznesowych.

Z kolei w Orange Love dla Firm o 50% obniżono cenę:

  • Huawei P20 Pro dual SIM – teraz za 53 zł + VAT miesięcznie
  • Samsung Galaxy A9 dual SIM – teraz za 41 zł + VAT miesięcznie
  • Samsung Galaxy A6 dual SIM – teraz za 20 zł + VAT miesięcznie

Orange Love to pakiet usług dla całej rodziny, w jednej, korzystnej cenie. Co miesiąc nawet 5 tys. osób porównuje na stronie https://www.orange.pl/love/kalkulator swoje dotychczasowe oferty, z pakietem Orange Love. Około  70% z nich widzi dla siebie realne oszczędności przy wyborze Love, a 34% klientów, którzy przeniosą usługi do Orange Love, oszczędza rocznie ponad 500 zł.

Orange Love zawiera szybki domowy internet, np. Orange Światłowód o prędkości nawet do 1 Gb/s, abonament komórkowy z nielimitowanymi połączeniami do sieci komórkowych i stacjonarnych, telewizję z 103 kanałami, w tym 47 HD oraz telefon domowy. Orange Love z 4 usługami jest dostępny już za 99,99 zł z VAT miesięcznie. W ofercie jest także pakiet łączący 2 usługi – internet domowy w wybranej technologii i prędkości oraz abonament komórkowy.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: