Xiaomi Mi MIX 3 Palace Museum Edition gra z WOŚP

Xiaomi, globalny lider technologiczny przekazał na aukcję charytatywną WOŚP model telefonu z limitowanej edycji Mi MIX 3 Palace Museum Edition. Jest to jedyny, oficjalnie dostępny w Europie egzemplarz najnowszego flagowca. Do zestawu został dodany Złoty Numer od Play.

Cieszymy się, że kolejny raz możemy dołożyć swoją cegiełkę i zagrać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Smartfon Mi MIX 3 Palace Museum Edition to wyjątkowy model, który wyróżnia się zarówno pod względem specyfikacji, jak i wyglądu. Tegoroczną edycję WOŚP mamy przyjemność wspierać wspólnie z siecią Play  – mówi Tony Chen, Xiaomi General Manager na region CEE & Nordic & Baltic.

2_mi mix 3_palace museum edition
Xiaomi Mi MIX 3 Palace Museum Edition

 

Mi MIX 3 Palace Museum Edition inspirowany jest jednym z najsłynniejszych kompleksów pałacowych na świecie – Zakazanym Miastem w Pekinie. Ceramiczna obudowa telefonu została wykonana w kolorach charakterystycznych dla chińskiej porcelany – szafirowo-niebieskim. Na tylnej części obudowy znajduje się mityczna chińska postać Xie Zhi, która według wierzeń posiadała zdolności odróżniania dobra od zła, prawdy od fałszu i zalet od wad.

 Smartfon Mi MIX 3 Palace Museum Edition wyposażony jest w procesor Qualcomm Snapdragon 845, 10 GB pamięci operacyjnej RAM, Dual Sim, łącznik NFC, bezramkowy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,39. Model ma wbudowany podwójny tylny aparat 12MP + 12MP oraz podwójny przedni aparat 24MP + 2MP. Smartfon wykorzystuje technologię Quick Charge 4.0, a do zestawu dołączona została ładowarka indukcyjna.

Do zestawu został dodany Złoty Numer od operatora Play, który już od wielu lat jest głównym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki tej usłudze, konfiguracja cyfr składająca się na otrzymany numer telefonu będzie łatwa do zapamiętania przez wszystkich bliskich.

Czytaj też: Xiaomi Mi MIX 3 – Slider i pełnowymiarowy ekran w cenie 2699 zł

Całkowity dochód z niniejszej aukcji zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 Licytuj! LINK DO AUKCJI

One thought on “Xiaomi Mi MIX 3 Palace Museum Edition gra z WOŚP

  • 10 stycznia 2019 o 13:49
    Permalink

    Świetny, trzeba będzie zawalczyć o niego.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: