Honor 10 Lite z aparatem do selfie AI 24 MP w cenie 999 zł

Od dziś na polskim rynku dostępny jest stylowy HONOR 10 Lite z wyjątkowym przednim aparatem do selfie. Jego rekomendowana cena to 999 zł. HONOR 10 Lite, ze wspomaganym sztuczną inteligencją przednim aparatem o rozdzielczości 24 Mpix, ma godną flagowców konfigurację. Na pokładzie HONOR 10 Lite znajdziemy Android 9 Pie z nakładką EMUI 9.0. Ekran smartfonu ma mały notch w kształcie kropli wody, natomiast jego plecki mienią się przyciągającymi wzrok gradientowymi barwami.

 HONOR 10 Lite: idealne selfie

Modele HONOR 9 Lite i HONOR 10 potwierdzały zaangażowanie marki w rozwój technologii poświęconych selfie. HONOR 10 Lite przesuwa granice naszych możliwości jeszcze dalej. Z ośmioma pracującymi w czasie rzeczywistym trybami rozpoznawania scenerii[1], wspomagany sztuczną inteligencją HONOR 10 Lite podbija stawkę w grze o selfie doskonałe. Niezwykle szybko działający algorytm sztucznej inteligencji rozpoznaje różne scenerie, dzięki czemu, modyfikując czas ekspozycji, aparat zadba o piękne selfie z odpowiednio wyeksponowanym drugim planem. Nowy smartfon został także wyposażony w opartą na algorytmie sztucznej inteligencji funkcję trójwymiarowego rozpoznawania twarzy i upiększania pozwalającą na uzyskanie pożądanego efektu niezależnie od wieku, płci i karnacji fotografowanego obiektu.

Podobnie jak wspomniani poprzednicy, HONOR 10 Lite robi wyśmienite zdjęcia nawet w słabym świetle, natomiast oświetlenie portretowe 3D pozwala na zastosowanie pięciu różnych efektów, dzięki którym nasze selfie będzie wyglądać niczym z okładki modowego magazynu.

Olśniewający design HONOR 10 Lite

Dla uzyskania olśniewającego efektu wizualnego, plecki HONOR 10 Lite zostały wykonane z ośmiu mieniących się różnymi barwami warstw. Producent oferuje nowy model w trzech wariantach kolorystycznych, w tym jeden z intensywnymi gradientowymi barwami. Sapphire Blue i Midnight Black to klasyczne i lubiane odcienie, znane z poprzednich modeli. Nowością jest gradientowy Sky Blue. Sky Blue to naturalny blask i barwa czystego nieba z efektem poświaty przenikających się kolorów od jasnoszarego do niebieskiego.

Oprócz gamy hipnotyzujących kolorów HONOR 10 Lite wyposażono w niesamowity ekran FullView HD o przekątnej 6,21 cala z niewielkim wcięciem w kształcie kropli wody. Stosunek ekranu do powierzchni przedniego panelu przekracza 90%.

HONOR 10 Lite odzwierciedla zaangażowanie marki w tworzenie pięknych i zaawansowanych technologicznie smartfonów pozwalających na robienie idealnych selfie. Chcemy być liderami wytyczającymi szlak całej branży.  prócz wyjątkowego designu młodzi ludzie poszukują w smartfonach różnorodnych funkcji i ulepszeń w fotografii selfie. Odpowiadając na ich potrzeby z dumą oddajemy nasze niezrównane narzędzie – Honor 10 Lite” – powiedział George Zhao, prezes HONOR.

[1] Osiem trybów to niebieskie niebo, zieleń, kwiaty, plaża, scena, noc, wnętrza i krajobraz zimowy.

4 komentarze do “Honor 10 Lite z aparatem do selfie AI 24 MP w cenie 999 zł

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: