Reklamy

CES 2019: Honor View20 nagrodzony za funkcje flagowych modeli i futurystyczny design

Smartfon HONOR View20 został wyróżniony licznymi nagrodami „Best of” na Consumer Electronics Show (CES) 2019. Przełomowy model marki HONOR doceniono za wydajność godną flagowych modeli i wysokiej klasy funkcje oraz technologie, takie jak tylny aparat o rozdzielczości 48 megapikseli z technologią AI Ultra Clarity, wyświetlacz All-View, aparat 3D TOF i niezwykle wydajny procesor. Europejska premiera tego modelu odbędzie się 22 stycznia 2019 r.

„Jesteśmy niezmiernie podekscytowani pozytywnym przyjęciem HONOR View 20. To dla nas zaszczyt, że nasze zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych produktów docenianych przez konsumentów na całym świecie znalazło uznanie w oczach kolegów z branży. W tym roku HONOR będzie nadal przesuwać granice możliwości flagowców” – powiedział George Zhao, prezes HONOR.

HONOR View 20 – niedościgniony flagowiec z wyjątkowymi funkcjami  zdobył kilkanaście nagród i wyróżnień od mediów i influencerów

Z HONOR View 20 marka po raz kolejny podbija rynek flagowców, ponownie oferując technologie z najwyższej półki opakowane w topowy design i stylistykę. Najnowszy, przełomowy smartfon został wyposażony w pierwszy na świecie tylny aparat o rozdzielczości 48 megapikseli.

HONOR View 20 posiada również zaawansowany technologicznie tylny aparat 3D, który rozpoznaje obiekty w kadrze. Algorytmy AI i modelowania 3D już dziś mają szereg praktycznych i ciekawych zastosowań, począwszy od wyszczuplania osób na zdjęciach i filmach, poprzez funkcję wykrywania ruchu w grach czy obliczanie kaloryczności spożywanych potraw.

Ekstremalna wydajność oparta na najnowszych technologiach

HONOR View 20 jest pierwszym oferowanym poza Chinami modelem wyposażonym w zaawansowany 7-nanometrowy procesor Kirin 980 AI z dwoma układami NPU, energooszczędną technologię GPU Turbo 2.0 znacząco poprawiającą wydajność grafiki oraz baterię 4000 mAh z możliwością szybkiego ładowania SuperCharge.

W porównaniu z modelami poprzedniej generacji, procesor Kirin 980 oferuje wydajność większą o 75%. W procesor wbudowano układ graficzny Mali-G76 poprawiający wydajność całego układu o 46%. Przy znacznym podniesieniu wydajności HONOR View 20, jego twórcom udało się także podnieść ogólną wydajność energetyczną urządzenia o 58%, dzięki czemu nowy model stanowi rewolucyjny postęp w zakresie komfortu użytkowania.

W HONOR View 20 zastosowano specjalne technologie pozwalające całemu światłu z zewnątrz dotrzeć do sensorów aparatu zamocowanego pod taflą szkła w odpowiednio zaprojektowanej obejmie umieszczonej w otworze o średnicy 4,5 mm. Aby chronić obiektyw przed światłem z wyświetlacza, w HONOR View 20 zastosowano opatentowany materiał spajający ze sobą poszczególne elementy przedniego panelu, w efekcie czego posiadacze urządzenia mogą cieszyć się zdjęciami o jakości niespotykanej jak dotąd w smartfonach.

Nowa generacja projektowania i estetyki

Pod względem designu HONOR View 20 jest pierwszym smartfonem, w którym zastosowano zaawansowaną technologię nanolitografii pozwalającą uzyskać niewidoczną gołym okiem nanoteksturę obudowy. Czwarta generacja nanopowłok nakładanych w warunkach próżniowych i proces uzyskiwania efektu zorzy polarnej z dynamicznym gradientowym przechodzeniem skrzących się żywych barw sprawiają, że niepowtarzalne smartfony HONOR wyłamują się z tradycyjnych ram projektowania smartfonów.

Światowa premiera HONOR View 20 odbędzie się 22 stycznia w Paryżu.

Czytaj też: Honor View 20 z rewolucyjnym ekranem All – View – nowa era mobilnej fotografii

Reklamy


Categories: Technologia, telefon

Tags: , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: