15% zniżki na mecze siatkówki dla klientów Plusa

Plus, który od 21 lat wspiera Polską Siatkówkę przygotował dla swoich klientów po raz kolejny specjalną promocję, dzięki której mogą otrzymać 15% rabatu na bilety polskich reprezentacji na mecze rozgrywane w Polsce do 30 września w 2019 roku.

Promocja „Zniżki na mecze siatkówki” to możliwość zakupu tańszych o 15% biletów na wydarzenia siatkarskie z udziałem Reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn organizowane w tym roku w naszym kraju przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Regularna sprzedaż biletów na pierwsze mecze rozpocznie się 28 stycznia, ale klienci Plusa już od dziś, czyli od 23 stycznia do niedzieli 27 stycznia będą mogli dokonać zakupu biletów z 15% rabatem w organizowanej specjalnie dla nich przedsprzedaży na stronie https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/

Aktualny kalendarz wydarzeń objętych promocją:

  1. Siatkarska Liga Narodów Kobiet, 21-23.05.2019, Opole (zakup biletów na stronie ebilet.pl).
  2. Siatkarska Liga Narodów Mężczyzn, 31.05–2.06.2019, Katowice (zakup biletów na stronie ebilet.pl).
  3. Mecze Mistrzostw Europy Kobiet rozgrywane w Polsce, 23.08-4.09.2019, Łódź (zakup biletów na stronie ebilet.pl).

W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni korzystający z usług kontraktowych (abonament, mix, internet) oraz nowi i obecni użytkownicy ofert na kartę, którzy doładowali swoje konto za minimum 25 zł (jednorazowo lub jako suma zasileń w ciągu 90 dni).

Zasady promocji:

  • klienci usług głosowych powinni wysyłać na numer 80808 bezpłatnego SMS-a o treści „POLSKA SIATKOWKA”,
  • klienci usług internetowych powinni z dowolnego numeru telefonu wysłać na numer 661000080 SMS-a o treści „POLSKA SIATKOWKA’’ wraz z numerem telefonicznym usługi Internetu.
  • po weryfikacji, czy klient ma usługi w Plusie, wysyłany będzie zwrotny SMS z kodem rabatowym,
  • otrzymany kod należy wpisać na stronie ebilet.pl podczas zakupu biletu z 15% rabatem.

Partnerem promocji „Zniżki na mecze siatkówki” jest Polski Związek Piłki Siatkowej. Promocja trwa do odwołania, a bilety ze zniżką sprzedawane będą do wyczerpania ich puli. Jeden klient, bez względu na liczbę posiadanych usług w sieci Plus, może otrzymać jeden kod upoważniający do zakupu do 10 biletów. Zakupu biletu w ramach promocji można dokonać jedynie na platformie biletowej www.ebilet.pl

Okres wspierania siatkówki przez Plusa to czas wielu sukcesów w tej dyscyplinie sportowej. W ciągu ostatnich 21 lat wszystkie Reprezentacje Polski mężczyzn i kobiet (seniorów, juniorów i kadetów) zdobyły na najróżniejszych turniejach łącznie aż 47 medali: 22 złote, 12 srebrnych i 13 brązowych. Z udziałem Plusa, jako sponsora, odbywały się w Polsce największe siatkarskie turnieje: cztery Finały Ligii światowej, Mistrzostwa Europy kobiet i mężczyzn oraz Mistrzostwa Świata mężczyzn.

Wszystkie informacje dotyczące promocji będą dostępne na specjalnie stworzonej stronie www.plus.pl/siatkowka oraz w regulaminie promocji.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: