myPhone partnerem Mobile Photo Trip

Marka myPhone została oficjalnym partnerem Mobile Photo Trip 4 – kolejnej edycji znanego cyklu spotkań fanów fotografii mobilnej. W efekcie, organizacja wyjazdów połączonych ze spacerami fotograficznymi będzie uświetniona dzięki myPhone, a dla autorów najlepszych zdjęć przewidziano nagrody.

 Cieszymy się, że myPhone – polska marka telefonów i smartfonów – dołączyła do grona partnerów kolejnej edycji naszego cyklu podróży fotograficznych – mówi Damian Kostka, prezes stowarzyszenia Mobile Photo Trip. – Po wspólnie zorganizowanym Festiwalu Fotografii Mobilnej „Yes I’m Mobile”, który zakończył się sukcesem, nie braliśmy innego scenariusza pod uwagę. Dzięki myPhone będziemy spokojniejsi o przebieg kolejnych spotkań w Opolu, Świdnicy, Kłodzku, Gdyni i w Zielonej Górze i z większą nadzieją spoglądać w przyszłość – dodaje Damian Kostka.

Aktualnie realizowany cykl spotkań Mobile Photo Trip to już czwarta edycja akcji. Spotkania cieszą się coraz większą popularnością, a na pojedynczych wyjazdach bywa nawet 30-40 osób z całej Polski, mimo że zainteresowanie jest dużo większe (zapisy są limitowane). Za każdym razem obowiązują zapisy – aby wziąć udział wystarczy mieć konto na Instagramie i możliwie szybko zgłosić swój udział po uruchomieniu zapisów. Wszystkie zdjęcia z danego cyklu publikowane są przez uczestników z odpowiednimi hasztagami dla danego miasta, w którym odbywa się trip (np. #MobilePhotoTrip_Swidnica), a także #YesImMobile oraz #MobilePhotoTrip.

W tegorocznej edycji odbyło się już spotkanie w Wałbrzychu. Kolejne będą: Opole (16-17.02.19), Świdnica (16.03.19), Kłodzko (13.04.19), Gdynia (11-12.05.19) i Zielona Góra (08-09.06.19). Aby zapisać się na trip i śledzić kulisy spotkań z myPhone, wystarczy zaglądać na strony na Facebooku tj.: www.facebook.com/myPhone.Mobile/ oraz www.facebook.com/MobilePhotoTrip/.

myPhone Prime 18×9 LTE

Na autorów najlepszych zdjęć danego tripu czekają nagrody rzeczowe w postaci smartfonu myPhone Prime 18×9 LTE.

Przypomnijmy, mPTech, właściciel marki myPhone, to polski producent telefonów i smartfonów. Dotychczas we współpracy ze stowarzyszeniem Mobile Photo Trip organizował pierwszy w Polsce Festiwal Fotografii Mobilnej „Yes I’m Mobile”. Wydarzenie odbyło się we Wrocławiu, we wrześniu 2018 roku.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: