UPC najbardziej rekomendowanym operatorem na polskim rynku w 2018 roku

UPC Polska, wiodący dostawca internetu i cyfrowej rozrywki, był najbardziej polecanym przez klientów operatorem w Polsce w 2018 roku, według najnowszego, niezależnego badania przygotowanego przez GemSeek Consulting w metodologii NPS. To efekt wieloletnich inwestycji w rozwój jakości internetu światłowodowego oraz telewizji cyfrowej i innowacyjnych usług cyfrowych, a także stałego podnoszenia jakości obsługi.

Przeprowadzane przez GemSeek Consulting badanie opiera się na uznanej na całym świecie metodologii Net Promoter Score (NPS), która służy do oceny lojalności relacji klientów z firmą. Dotyczy ono wszystkich największych firm telekomunikacyjnych. Co kwartał obejmuje także reprezentatywną grupę 2000 gospodarstw domowych w zasięgu sieci UPC Polska. Klienci regularnie oceniają poziom usług telekomunikacyjnych w Polsce, pod względem jakości obsługi, jakości produktów i usług oraz wiarygodności marki w porównaniu z konkurencją.
W 2018 roku UPC Polska było liderem wśród dostawców stacjonarnego internetu szerokopasmowego i telewizji cyfrowej, zarówno w zakresie rekomendacji samej marki, jak i w zakresie oceny poszczególnych produktów we wszystkich kategoriach. Nasza pozycja lidera jest wynikiem wysokich ocen w poszczególnych obszarach badania, takich jak obsługa klienta, usługi internetowe (w tym szybkość, stabilność oraz zasięg Wi-Fi), usługi telewizyjne czy telefoniczne.

Nie ma lepszego rankingu niż oparty na opiniach samych klientów. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że w 2018 roku UPC Polska było konsekwentnie polecane przez klientów jako numer 1 wśród operatorów, dzięki najlepszej jakości superszybkiego internetu opartego na światłowodzie, ofercie telewizji cyfrowej oraz obsłudze klienta. To dla nas także zobowiązanie, by dalej inwestować w podnoszenie jakości, rozwój usług i zasięgu sieci, konsekwentnie budując naszą pozycję operatora numer 1 w branży internetu i rozrywki w Polsce.

Robert Redeleanu, CEO UPC Polska

Więcej informacji na temat badania przeprowadzonego przez GemSeek Consulting oraz oferty UPC Polska odnaleźć można na dedykowanej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: