Reklamy

Smartfony z serii moto g7 dołączają do programu Android Enterprise Recommended!

Najnowsze urządzenia siódmej generacji marki Motorola: moto g7, moto g7 plus, moto g7 power oraz moto g7 play zostały włączone do programu Android Enterprise Recommended. Głównym celem programu jest promowanie bezpiecznych smartfonów przeznaczonych dla biznesu.

Android Enterprise Recommended to program, który ma ułatwić przedsiębiorcom wybór urządzenia, z którego będą korzystać ich pracownicy. Zalecane urządzenia mają zapewnić bezpieczeństwo przechowywanych na nich danych, co potwierdza zatwierdzenie ich przez Google.

Premiera smartfonów z serii moto g7 w Polsce – naszym okiem

Co ważne program gwarantuje regularne aktualizacje zabezpieczeń w ciągu 90 dni od ich udostępnienia. Android Enterprise Recommended to także spójny sposób wdrażania i zarządzania oraz te same funkcje dla użytkowników. Dzięki temu implementacja, skalowanie i obsługa Androida są proste. Program pomaga również firmom obniżyć koszty pomocy technicznej oraz skrócić czas wdrażania i obsługi urządzeń.

Rodzina moto g7 trafia do sprzedaży – Android 9.0 Pie i Moto Ulepszenia

Smartfony z serii moto g7 swoją premierę miały 7 lutego w Sao Paulo. Seria moto g liczy sobie już 7 lat i od momentu wprowadzenia na rynek pierwszego urądzenia z tej linii cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników – sprzedano ich ponad 84 mln na całym świecie, a obecnie 1 produkt sprzedaje się co 26 sekund. Od samego początku urządzenia z rodziny moto g wyróżnia czysty, płynnie pracujący system operacyjny, pozbawiony zbędnych aplikacji i dodatków, znakomita optymalizacja oraz wyjątkowe i autorskie Moto Ulepszenia.

Reklamy


Categories: Rynek, Technologia, telefon

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: