MWC 2019: Huawei Enterprise – cztery flagowe produkty

Dział Enterprise Business Group (Huawei Enterprise) firmy Huawei, po raz pierwszy jest obecny na największych na świecie targach telekomunikacyjnych – MWC w Barcelonie. Pod hasłem przewodnim „budowa w pełni połączonego, inteligentnego świata” Huawei Enterprise zaprezentuje swoje cztery produkty najnowszej generacji oraz platformę cyfrową, wspierającą przedsiębiorstwa w cyfrowej transformacji. Dodatkowo w trakcie wydarzenia firma będzie gospodarzem konferencji Cyfrowa Transformacja Przedsiębiorstw (Digital Transformation of Industries Summit).

Huawei Enterprise rozwija się bardzo dynamicznie, nasze roczne przychody w 2018 roku przekroczyły kwotę 10 miliardów dolarów. Tegoroczna edycja MWC będzie pierwszą, w której weźmiemy udział i nie możemy się już doczekać, żeby podzielić się naszymi doświadczeniami na temat cyfrowej transformacji z innymi uczestnikami targów. Pragniemy zademonstrować siłę powszechnej łączności i wszechobecnej inteligencji dla przedsiębiorstw poprzez prezentację czterech flagowych produktów, w tym pierwszego na świecie komercyjnego Wi-Fi 6 AP, pierwszego na świecie switcha AI, najszybszej na świecie inteligentnej pamięci masowej all-flash OceanStor Dorado oraz pierwszych na świecie programowalnych kamer AI, serii X. Podczas targów zaprezentujemy również naszą platformę cyfrową. Wierzymy, że wdrożenie cyfrowej platformy zintegrowanej z nowymi technologiami ICT jest kluczowym elementem, który pomoże przedsiębiorstwom w procesie cyfrowej transformacji”.

Qiu Heng, prezes Global Marketing w Huawei Enterprise Business Group.

Cztery flagowe produkty prezentowane podczas MWC

  • Pierwsze na świecie komercyjne Wi-Fi 6 AP: 802.11ax to najnowsza generacja technologii Wi-Fi, znana w branży pod nazwą Wi-Fi 6. To przy tym produkcie po raz pierwszy w branży ICT wdrożono technologię 8×8 MU-MIMO, technologię multipleksowania przestrzennego OFDMA oraz technologię modulacji i demodulacji 1024QAM w Wi-Fi. Dzięki temu po raz pierwszy łączny poziom dostępu pojedynczego access pointa bezprzewodowego może przekroczyć 10 GB na sekundę, a liczba użytkowników współbieżnych może się zwiększyć czterokrotnie. Oprócz większej prędkości, Wi-Fi 6 zmniejsza opóźnienia sieci z 30 do 10 ms, spełniając wymagania dotyczące poziomu opóźnień w rzeczywistości wirtualnej i sieciach korporacyjnych. Wi-Fi 6 AP Huawei zostało już wdrożone, a dzięki technologii inteligentnej anteny trzeciej generacji Huawei i technologii interfejsu SmartRadio promień zasięgu sygnałów Wi-Fi 6 został zwiększony o 40%.
  • CloudEngine16800, pierwszy na świecie switch AI: produkt wykorzystuje moc wbudowanego wysoko wydajnego układu AI Huawei. Unikatowy inteligentny algorytm przełączania bezstratnego, iLossless, doskonale rozwiązuje problem utraty pakietów w tradycyjnych sieciach Ethernet, poprawiając moc obliczeniową AI z 50% do 100% i IOPS przechowywania danych (operacje wejścia / wyjścia na sekundę) o 30%. Ponadto produkt został wyposażony w 48-portową kartę z 400GE per slot, o największej w branży gęstości oraz największą możliwość przełączania 400GE, która pięciokrotnie przewyższa średnią branżową. W pełni wyposażona pojedyncza rama pozwala zaoszczędzić 320 000 kilowatogodzin rocznie.
  • OceanStor Dorado, najszybsza na świecie inteligentna pamięć typu all-flash: te wysokiej klasy produkty pamięci masowej są dostosowane do rynku korporacyjnego. Charakteryzuje je najszybsza na świecie wydajność (7 000 565 SPC-1 IOPS) oraz wysoka niezawodność (stabilne opóźnienie rzędu 0,5 ms). Już teraz OceanStor Dorado ma szerokie zastosowanie komercyjne i jest wykorzystywany w 6 z 10 największych banków na świecie.
  • Pierwsze na świecie programowalne kamery AI: kamery Huawei z serii X, wyposażone w chipsety AI Huawei, mogą samodzielnie definiować i dostosowywać się do różnych scenariuszy, wdrażać wielowarstwową inteligencję, wykrywać swój własny status i zapewniać nieprzerwaną pracę. Korzystając z funkcji połączenia jeden-do-wielu, programowalne (software-defined) kamery AI mogą również użyczać swoją moc obliczeniową AI tradycyjnym kamerom, skutecznie modernizując je do poziomu kamer AI.

Cyfrowa Transformacja Przedsiębiorstw, platforma dyskusji o nowych możliwościach

Celem Huawei Enterprise jest wprowadzenie technologii cyfrowej do każdej organizacji w całkowicie połączonym, inteligentnym świecie. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób klienci mogą sprostać stale zmieniającym się potrzebom rynku w nowej erze mobilnej i osiągnąć sukces w transformacji cyfrowej, Huawei Enterprise zorganizuje Digital Transformation of Industries Summit, podczas którego, wraz z klientami i partnerami Huawei Enterprise z całego świata, podzieli się z publicznością swoją wiedzą na temat transformacji cyfrowej oraz przedstawi swoją strategię opartą na platformie cyfrowej.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: