MWC 2019: Maxcom prezentuje flagowe modele w Barcelonie

Maxcom, jeden z czołowych producentów i dystrybutorów telefonów komórkowych w Europie, prezentuje nowości podczas największej na świecie imprezy branży technologii mobilnych – Mobile World Congress 2019 r. w Barcelonie.

 – Targi Mobile World Congress w Barcelonie to dla Maxcom wydarzenie, którego nie można pominąć, dlatego na stałe wpisane jest w kalendarzu firmy. Podczas trwających targów, oprócz flagowych produktów, przedstawiamy innowacyjne rozwiązania dla branży telekomunikacji takie jak smartfon dla seniora MS459 Harmony, czy połączenie telefonu klasycznego z funkcjami smartfona – model Maxcom MK241 – mówi Arkadiusz Wilusz, Prezes Maxcom. – Targi to również możliwość osobistego spotkania z ekspertami Maxcom, prezentującymi najnowsze produkty. – dodaje Prezes.

MWC trwają od 25 do 28 lutego. Na piętrowym stoisku Maxcom numer CS90 (Congress Square), odwiedzający mogą przetestować:

  • Smartfon MS459 Harmony łączący prostotę z nowoczesnością. Posiada on nowatorską opcję „zdalny dostęp”. Czyli możliwość dostępu do smartfona z komputera lub innego urządzenia w dowolnym czasie i miejscu, czy udoskonalony przycisk Assistance, dzięki czemu telefon nie tylko zadzwoni na wybrany numer, ale wyśle również wiadomość SMS, a także dokładną lokalizację GPS. Smartfon zdobył ostatnio nagrodę w kategorii „Telefon Roku 2018” w plebiscycie Mobility Trends.
  • Future Phone 4G z systemem KaiOS. Jest to klasyczny telefon 4G z funkcjami smartfona obsługiwanymi przez system z dedykowanymi aplikacjami (Facebook, Google Maps i inne) i szybki VoLTE internet i VoWiFi.
  • Telefony Strong, wodoodporne i wzmocnione, zaprojektowane z myślą o osobach pracujących w trudnych warunkach. W tym zupełnie nowy, wytrzymały smartfon: MS571 – smukła konstrukcja o dużej wytrzymałości, dwa aparaty, fingerprint, I NFC+.
  • Telefony Comfort dla seniorów, w tym modele z przyciskami „assistance”. Wygodne i ekonomiczne z klapką, oraz telefony stacjonarne z łącznością komórkową. W szczególności warty zobaczenia oraz przetestowania jest model MM751, który łączy nowoczesny design z szeroką gamą opcji pomocnych dla seniorów.
  • Telefony Classic, które charakteryzują się wysoką niezawodnością, łatwością w obsłudze oraz długim czasem pracy baterii. Flagowy model MM330 sprawia, że komunikacja jest łatwa i wygodna jak nigdy dotąd.
  • Akcesoria sportowe FitGo oraz wodoodporne głośniki bluetooth Maxton. W tym nowy, wielozadaniowy smartwatch FW15, który oprócz designerskiego wyglądu, posiada dotykowy wyświetlacz oraz mnóstwo przydatnych funkcji takich jak krokomierz, mierzenie tętna oraz pomiar spalonych kalorii. Posiada także możliwość podłączenia do aplikacji sportowej i odbierania połączeń.

– Jak co roku obserwujemy duże zainteresowanie nowościami Maxcom. Targi to ponad sto tysięcy odwiedzających z całego Świata i możliwość nawiązania kontaktów handlowych, które w perspektywie długofalowej przynoszą namacalne korzyści – mówi Arkadiusz Wilusz. – Maxcom swoje produkty sprzedaje już w ponad 30 krajach na całym Świecie i wciąż umacnia swoją pozycję zarówno w Polsce jak i na zagranicznych rynkach – dodaje Prezes Arkadiusz Wilusz.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: