PocketBook Touch HD 3 – Legimi i nowe funkcjonalności

Nie było chyba modelu, dla którego aplikacja Legimi była tak oczekiwana. Od dziś PocketBook Touch HD 3 zyskuje obsługę Legimi i oferuje nowe funkcjonalności

PocketBook Touch HD 3, zaawansowany czytnik z wysokiej jakości wyświetlaczem E Ink Carta  o rozdzielczości HD (1072 х 1448 pikseli, 300 DPI), wydajnym procesorem Dual Core (2×1 GHz), obsługą plików dźwiękowych i audiobooków oraz technologią HZO Protection, dołączył do modeli obsługujących aplikację Legimi.

„Nasz dział R&D oraz zespół Legimi mają za sobą bardzo intensywny okres,” mówi Maksym Zhelezniak, szef sprzedaży PocketBook. „Wprowadzając oprogramowanie z aplikacją Legimi dla modelu Touch HD 3, kończymy jednocześnie usprawnienie funkcjonalności tej aplikacji. Użytkownicy zyskują dostęp do książek wyświetlanych od ostatnio pobranych pozycji, a także możliwość usuwania przeczytanych ebooków. Cieszymy się, że Legimi jest dostępne na tak wielu naszych czytnikach.”

 Obie nowe funkcjonalności są wyczekiwanym rozwiązaniem przez osoby, które czytają duże ilości książek. Usuwanie przeczytanych ebooków możliwe jest z poziomu aplikacji dostępnej na urządzeniach z systemem Android lub iOS. Usunięte pliki nie pojawią się już na „półce” na koncie Legimi i po synchronizacji nie będą już wyświetlane na czytniku.

 W najnowszych wersjach oprogramowania dostępnych online, a także na stronie PocketBook, aplikacja będzie integralną częścią firmware’u o numerze 632.5.19.832. Do pobrania najnowszej wersji oprogramowania wystarczy uruchomić łącze Wi-Fi, wyszukać i zatwierdzić aktualizację.

Legimi planuje już niedługo wprowadzić PocketBook Touch HD 3 do swojej oferty abonamentowej.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: