Promocja na smartfony z nowej serii Huawei P30

Do 2 kwietnia polscy konsumenci mogą skorzystać z oferty promocyjnej na smartfony z nowej serii Huawei P30, która zadebiutuje 26 marca w Paryżu. Konsument może już teraz wybrać między dwoma zestawami promocyjnymi, które zostaną dołączone do smartfona w momencie dokonania zakupu. Sprzedaż nowych telefonów z serii P30 ruszy 26 marca o 16:00.

Promocja dotyczy modeli w cenie powyżej 2000 PLN. Przy zakupie droższego smartfona z serii P30, konsument otrzyma bogatszy zestaw promocyjny – najnowszy model smartwatcha Huawei Watch GT i bezprzewodową ładowarkę CP60. Wybierając tańszy telefon, otrzyma sam smartwatch. W obu zestawach znajdzie się najnowszy model Huawei Watch GT, który tak jak seria P30, zadebiutuje 26 marca.

Partnerami promocji są: Play, Plus, Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, X-kom, Komputronik, Neonet i Morele.

Smartfony Huawei z serii P opracowane są z myślą o użytkownikach, którzy poszukują urządzeń o najwyższej jakości wykonania, świetnym designie i najlepszych aparatach. Zeszłoroczy model P20 Pro uznany został za „Najlepszy fotograficzny smartfon roku” przez TIPA, międzynarodowe stowarzyszenie wydawców prasy fotograficznej. Urządzenie docenili również specjaliści DxOMark, tworzący ranking najlepszych fotograficznych smartfonów świata – P20 Pro przez ponad 10 miesięcy od premiery zajmował w tym rankingu pierwsze miejsce, a od miesiąca jest drugi tuż za najnowszym flagowcem Huawei – Mate20 Pro. Uznanie dla P20 Pro wyraziło także stowarzyszenie European Hardware Association, tytułując go najlepszym smartfonem roku.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: