Viveport Infinity teraz także w Polsce – nieograniczony dostęp do gier VR za 69 zł/mc

Firma HTC poinformowała dziś, że Viveport Infinity, pierwsza na świecie usługa z nieograniczonym dostępem do treści VR dostępnych na zasadzie subskrypcji, zadebiutuje 2. kwietnia i będzie dostępna w cenie 69zł miesięcznie lub 529zł rocznie. Użytkownicy Viveport Infinity zyskają dostęp do pełnej, wciąż rozrastającej się biblioteki Viveport, która już teraz składa się z ponad 600 aplikacji i gier. Dodatkowo, odświeżona zostanie aplikacja Viveport Video. Obecni członkowie, w tym użytkownicy z przedpłaconymi subskrypcjami, do końca 2019 roku będą mogli korzystać z usługi na niezmienionych warunkach. Dotyczy to także nowych członków, którzy zdążą zarejestrować się jeszcze przed 2. kwietnia.

Viveport Infinity oferuje zróżnicowaną bibliotekę zarówno popularnych, jak i mniejszych, niezależnych tytułów VR. W cenie 69zł miesięcznie (a w przypadku subskrypcji rocznej, nawet niższej) członkowie subskrypcji zyskują dostęp do treści VR najwyższej jakości, oszczędzając na zakupach pojedynczych gier i aplikacji, a jednocześnie łatwiej odkrywając inne treści dostępne w usłudze. Biblioteka gier i aplikacji powiększa się z każdą nową premierą, a trafiają do niej już w dniu premiery także takie tytuły jak Angry Birds VR: Isle of Pigs. Nowi klienci Viveport mogą w dowolnym momencie rozpocząć bezpłatny, 2-tygodniowy okres próbny i przetestować nieograniczony dostęp do gier z Viveport Infinity.

Viveport Infinity to zupełnie nowy dla świata VR model subskrypcji, dzięki któremu użytkownicy mają dostęp do bardzo szerokiej gamy treści. Oznacza to też większą swobodę w odkrywaniu świata VR niż kiedykolwiek wcześniej” – powiedział Rikard Steiber, prezes Viveport. – „Jesteśmy przekonani, że model działania Viveport Infinity doskonale wpisuje się w to, jak konsumenci chcą doświadczać wirtualnej rzeczywistości.”

Usługa Viveport Infinity będzie dostępna dla posiadaczy HTC Vive, Oculus Rift i innych, dowolnych gogli opartych na platformie Wave, stworzonej przez Vive. To międzyplatformowe podejście, nieuzależnione od sprzętu, rozszerza usługę Viveport Infinity na zupełnie nową kategorię urządzeń VR, jednocześnie zwiększając zasięg deweloperów i grupę potencjalnych odbiorców.

“Dzięki programowi subskrypcyjnemu HTC Viveport, udało nam się znacząco zwiększyć grono graczy i stworzyć prawdziwą społeczność wokół The Wizards,” powiedział Paweł Gajda, szef marketingu w Carbon Studios. “Teraz wpływy z tytułu udziału w subskrypcji Viveport stanowią znaczącą część naszych przychodów. Nie możemy się doczekać uruchomienia Viveport Infinity, by dotrzeć do jeszcze większej grupy użytkowników.”

Aby wesprzeć deweloperów Viveport Infinity, Viveport zwiększa ich udział w przychodach z 70/30 do 80/20 i to już od początku kwietnia 2019. Co ważne, dotyczy to wszystkich tytułów znajdujących się w bibliotece Viveport Infinity. Dodatkowym wzrostem zysków dla twórców, jest powiększająca się społeczność graczy, którzy subskrybują Viveport Infinity – dzięki temu, deweloperzy trafiają do szerszego grona odbiorców.

Dodatkowe promocje dla subskrybentów usługi

  • Wszyscy członkowie Viveport Infinity będą mieli także szanse skorzystać z wyjątkowych okazji, takich jak weekendowe promocje na wybrane tytuły, aplikacje otrzymane w prezencie czy kupony na miesięczną subskrypcję.
  • Od 2. kwietnia, członkowie będą automatycznie otrzymywać na początku każdego miesiąca kod na 10procent rabatu do wykorzystania na dowolny zakup w sklepie Viveport.
  • W dniach 2. – 7. kwietnia Viveport zorganizuje też wyprzedaż ponad 100 tytułów z okazji premiery Infinity.

Nowi członkowie mogą rozpocząć już dziś bezpłatny okres próbny, aby skorzystać z bieżącej ceny przed debiutem Viveport Infinity w dniu 2. kwietnia. Ponadto wszyscy obecni subskrybenci Viveport i użytkownicy z przedpłaconymi pakietami subskrypcyjnymi zachowają niezmienione warunki korzystania z platformy do końca 2019 roku.

Dodatkowo, HTC zwiększy udział deweloperów w przychodach netto do 80/20 do końca 2019 roku.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: