INEA: FIBEE I oraz FIBEE IV szukają generalnych wykonawców na wszystkich obszarach POPC3

Zarząd spółek FIBEE I oraz FIBEE IV postanowił zamknąć bez rozstrzygnięcia postępowania o wybór generalnych wykonawców w ramach działań związanych z trzecim konkursem Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. W piątek w Bazie Konkurencyjności opublikowane zostały nowe postępowania przetargowe dotyczące wszystkich obszarów konkursowych.

FIBEE I Sp. z o.o. i FIBEE IV Sp. z o.o. są beneficjentami trzeciego konkursu Działania 1.1 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Obejmował on 33 najtrudniejsze pod względem inwestycyjnym obszary kraju. Spółki FIBEE I oraz FIBEE IV zostały beneficjentami na 19 z nich.

W ramach postępowań prowadzonych przez FIBEE I oraz FIBEE IV, zmierzających do udzielenia zamówienia generalnych wykonawców trzeciego konkursu POPC, ich zarząd podjął decyzję o zamknięciu wszystkich postępowań bez wyboru najkorzystniejszych ofert.

W piątek (15.03.2019 r.)  w Bazie Konkurencyjności zamieszczone zostały nowe ogłoszenia o postępowaniach przetargowych na wszystkie obszary konkursowe. Ogłoszenie nowych postępowań ma przede wszystkim przyczynić się do poszerzenia kręgu potencjalnych wykonawców, co pozwoli podnieść konkurencyjność postępowania i porównywalność składanych ofert oraz zwiększenia zabezpieczenia interesów zamawiających.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s