Virgin Mobile – nowa oferta internetu mobilnego VIRGIN NET z 60 GB lub 120 GB


W ofercie Virgin Mobile pojawia się zupełnie nowy produkt, VIRGIN NET. Dostępny w dwóch opcjach abonamentowych oferuje 60 lub 120 gigabajtów
danych, co miesiąc. To nie koniec niespodzianek

VIRGIN NET to oferta internetu mobilnego w opcji abonamentowej, gdzie klienci mają do wyboru dwa pakiety, 60 GB lub 120 GB do wykorzystania w ciągu miesiąca.

To nie koniec niespodzianek

Każdy klient, który posiada już Plan1, Plan2, Plan3 w opcji terminowej czy bezterminowej lub Abonament „Dla Każdego” za 14 zł,  otrzyma zniżkę na wybrany przez siebie plan internetowy. W obu przypadkach ceny będą wyglądać następująco:

 

VIRGIN NET Nowy klient Klient z ofertą abonamentową w Virgin Mobile
 

60 GB

 

35 zł/mc
25 zł / mc
 

120 GB

 

50 zł / mc
35 zł /mc

Z Internetu będzie można korzystać tylko na terenie Polski. Po wykorzystaniu pakietu podstawowego nastąpi spowolnienie transferu do prędkości 32kbit/s bez doliczania dodatkowych opłat. W ramach usługi klient będzie mógł wykorzystać jedynie pakiet internetu – wszystkie inne usługi są zablokowane (np. sms premium, połączenia, SMS-y, MMS-y).

Coraz większa chęć do korzystania z internetu mobilnego i jego rosnące zużycie, zwłaszcza na terenach podmiejskich i wiejskich, zmusza wiele osób do korzystania właśnie z rozwiązań mobilnego dostępu do sieci. Dlatego też przygotowaliśmy dwa, naprawdę duże pakiety danych w dobrych cenach, które pozwolą zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników – mówi Grażyna Piotrowska – Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska.

Oferta data only jest też doskonałym uzupełnieniem naszego portfolio produktowego, w którym klient znajdzie wszystko to, czego potrzebuje od swojego operatora – dodaje Prezes Virgin Mobile.

Jak zakupić i aktywować internet mobilny?

Internet mobilny można zakupić poprzez stronę internetową virginmobile.pl, jak również udać się do jednego z punktów sprzedaży, których lista również znajduje się na stronie internetowej operatora.

Należy pamiętać, że jeden abonent może zakupić i korzystać z maksymalnie trzech planów VIRGIN NET. Podobnie klient uprawniony do zniżki, również może zakupić maksymalnie trzy plany ze wspomnianą zniżką.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://virginmobile.pl/oferty/internet

Regulamin oferty dostępy jest na: https://bit.ly/2JA15yq

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: