Google Pay i Apple Pay dostępne są dla klientów Credit Agricole Bank Polska

Posiadacze kart wydanych przez Credit Agricole Bank Polska mogą już płacić telefonem korzystając z usługi Google Pay i Apple Pay.

Google Pay i Apple Pay to aplikacje pozwalające płacić w sklepach i w internecie telefonami z systemem Android i iOS.

Teraz swoim telefonem możecie płacić jak kartą – Google Pay działa jak elektroniczny portfel, którym można płacić zbliżeniowo telefonem w terminalu w sklepie, w internecie i w wybranych aplikacjach. Wystarczy smartfon z funkcją NFC i systemem Android. Do aplikacji dodajecie swoją kartę banku Credit Agricole – i już gotowe.

Czym jest Google Pay?

Płatności zbliżeniowe telefonem są realizowane tylko wtedy, gdy włączycie w swoim telefonie usługę NFC, a ekran telefonu zostanie wybudzony.

Aby korzystać z Google Pay musicie ustawić zabezpieczenie do blokowania telefonu, może to być hasło, wzór lub odcisk palca. Samemu można określić dzienny limit transakcji oraz liczbę płatności.

Wszystkie transakcje powyżej 50 złotych, tak jak w przypadku zwykłej zbliżeniowej karty płatniczej potwierdzacie PIN-em. Dodatkowo po zrobieniu transakcji, niezwłocznie otrzymacie wiadomość push z potwierdzeniem płatności i informacjami o kwocie oraz miejscu transakcji, nazwą i numerem sprzedawcy.

Apple Pay

Płacąc za pomocą usługi Apple Pay oraz iPhone’a, Apple Watch, iPada lub MacBook Pro, korzystacie ze wszystkich zalet kart banku Credit Agricole. Płacenie w sklepach, aplikacjach i internecie z Apple Pay jest proste, a usługa działa z urządzeniami, których używasz na co dzień.

Aby korzystać z Apple Pay musicie ustawić zabezpieczenie do blokowania telefonu. Może to być kod dostępu, Face ID lub Touch ID.  Podczas płatności wykorzystywany jest jej indywidulany, wirtualny numer. Transakcje potwierdzacie Touch ID lub Face ID. Dodatkowo po wykonaniu transakcji, niezwłocznie otrzymacie push z potwierdzeniem płatności i informacjami o kwocie oraz miejscu transakcji, nazwą i numerem sprzedawcy. Dzięki temu łatwo możesz wykryć każdą podejrzaną płatność.

One thought on “Google Pay i Apple Pay dostępne są dla klientów Credit Agricole Bank Polska

  • 22 marca 2019 o 21:03
    Permalink

    Już płaciłam, działa rewelacyjnie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: