Nowa atrakcyjna oferta telefonii komórkowej Vectry

W marcu Vectra przedstawia nową odsłonę swojej oferty telefonii komórkowej. Jej atutami są nielimitowane pakiety, obejmujące także internet bez limitu GB oraz atrakcyjne ceny dla klientów korzystających z innych usług operatora. Dodatkowo premiowani będą także klienci, którzy zdecydują się na więcej niż jeden numer telefoniczny w Vectrze.
W nowej ofercie telefonii komórkowej Vectry wszystkie plany taryfowe dają możliwość rozmów w roamingu w UE bez dodatkowych opłat (połączenia w roamingu jak w kraju), mają SMS i MMS w pakietach oraz Internet Bez Limitu Gigabajtów. Ponadto Vectra proponuje atrakcyjne rabaty dla swoich aktualnych klientów, Ofertę Rodzinną (rabat za 2. kartę SIM z usługą głosową) oraz promocję 3 miesiące za 1 zł dla osób przenoszących numer od innego operatora. Dla klientów, którzy nie chcą się wiązać kontraktem, przygotowany został wariant bez zobowiązania.
Internet Bez Limitu GB to dodatkowy element wyróżniający oferty, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klientów Vectry. Kiedy klient wyczerpie swój limit podstawowy, zostaje mu włączony internet bez limitu ilości danych, ale ze zredukowaną prędkością transmisji do 1 Mb/s. Jest to prędkość wystarczająca do zwykłego przeglądania stron www, odbioru poczty itp. W ten sposób abonent telefonii komórkowej Vectry pozostaje zawsze online. Internet bez Limitu GB jest włączony standardowo w wybranych planach taryfowych, w pozostałych można tą opcję uruchomić dodatkowo.

 

tabela opłat telefonia komórkowa VECTRA

Nowa oferta telefonii komórkowej Vectry to ciekawa, prosta i konkurencyjna propozycja mobilnych usług głosowych oraz internetowych z logo naszej firmy. Dodatkowo premiujemy w niej klientów, którzy kupują drugą i kolejną usługę od Vectry. Obecnie to podejście stosujemy także w sprzedaży pozostałych usług z naszej oferty – powiedział Paweł Gruszecki, Kierownik Działu Oferty i Rozwoju Produktu w Vectrze.
Usługę telefonii komórkowej Vectra uruchomiła w marcu 2016 roku, udostępniając ją przy współpracy z operatorem P4, dostawcą usług PLAY. Oprócz prostoty i atrakcyjności dla każdego członka rodziny, oferta Vectry od zawsze wyróżnia się wysoką jakością połączeń i szybkim internetem w technologii LTE.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: