Reklamy

Junior box w PLAY w nowej odsłonie

Rusza kolejna edycja bardzo popularnej oferty Junior Box

Smartfon jest jednym z najbardziej popularnych prezentów dla najmłodszych. Przed nami kilka ważnych okazji w tym najważniejsza czyli Dzień Dziecka.

Jak co roku w play wraca promocja dla najmłodszych. Tym razem plaP proponuje smartfony dwóch marek. Huawei lub Nokia

Rekomendowane zestawy

Huawei Y5II 2018 + smartband w JUNIOR BOX Elastyczna FORMUŁA MIX S za 2 zł

(Elastyczna FORMUŁA MIX S – 12 miesięcy za 30 zł, od 13tego miesiąca decydujesz czy chcesz doładowywać kolejne 12 miesięcy kwotą 60 zł, czy przedłużasz ofertę na 24 miesiące i doładowujesz nadal kwotą 30 zł)

Huawei Y6 2018 + smartband w JUNIOR BOX Elastyczna FORMUŁA MIX M za 2 zł

(Elastyczna FORMUŁA MIX M– 12 miesięcy za 40 zł, od 13tego miesiąca decydujesz czy chcesz doładowywać kolejne 12 miesięcy kwotą 80 zł, czy przedłużasz ofertę na 24 miesiące i doładowujesz nadal kwotą 40 zł)

Huawei P Smart + smartband w JUNIOR BOX Elastyczna FORMUŁA MIX L za 130 zł

(Elastyczna FORMUŁA MIX L– 12 miesięcy za 50 zł, od 13tego miesiąca decydujesz czy chcesz doładowywać kolejne 12 miesięcy kwotą 10 zł, czy przedłużasz ofertę na 24 miesiące i doładowujesz nadal kwotą 50 zł)

Dodatkiem jest Smartband Huawei A2

Huawei Band A2 to inteligentna opaska bluetooth z ekranem OLED.

Opaska idealnie sprawdza się jako asystent codziennej aktywności. Informuje o nadchodzących połączeniach i wiadomościach. Nie trzeba już wyciągać smartfona z kieszeni – wszystkie powiadomienia można przeglądać bezpośrednio na nadgarstku. Pomaga w tym łatwy w obsłudze interfejs dotykowy.

Nokia 1 Plus + świecący głośnik bluetooth w JUNIOR BOX Elastyczna FORMUŁA MIX S za 2 zł

Nokia 3.1 Plus + świecący głośnik bluetooth w JUNIOR BOX Elastyczna FORMUŁA MIX M za 2 zł

Nokia 5.1 Plus + świecący głośnik bluetooth w JUNIOR BOX Elastyczna FORMUŁA MIX L za100 zł

Dodatkiem jest Głośnik MX 680 Barva – to moc czystego i dynamicznego dźwięku połączona z magią światła w Twojej dłoni

Jeśli kochasz muzykę i chcesz, aby towarzyszyła Ci każdego dnia głośnik bluetooth MX 680 BARVA jest idealnym rozwiązaniem. Doskonała jakość dźwięku wydobywająca się z urządzenia, które zmieścisz w swojej  dłoni to absolutny hit. BARVA zaskoczy Cię nie tylko fantastyczną mocą dźwięku, ale także niebanalnym podświetleniem LED RGB, które możesz włączyć w dowolnym momencie wybierając jeden spośród pięciu trybów pracy. Zmieniaj miejsca, w których jesteś w przestrzenie wypełnione muzyką oraz światłem pulsującym w rytmie Twoich ulubionych dźwięków. Twórz muzyczną atmosferę gdzie i kiedy tylko zechcesz… podczas codziennych aktywności, a także w chwilach relaksu. Dzięki wytrzymałej baterii 850 mAh MX 680 BARVA jest niezastąpionym towarzyszem długich wypraw. Zaledwie dwie godziny ładowania urządzenia wystarczą, aby cieszyć się muzyką do 14 godzin. Natomiast  jeśli sparujesz głośnik ze swoim smatfonem możesz zdalnie sterować migawką aparatu fotograficznego, co ułatwi Ci uwiecznianie wyjątkowych chwil każdego dnia.

Zestawy JUNIOR BOX można zakupić również w ofercie abonamentowej.

Reklamy


Categories: Bez kategorii, Gadżety, Złap Okazję

Tags: ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: