Orange świętuje 6 urodziny nju mobile

Nju mobile, marki która swą prostotą i elastycznością zdobyła serca klientów ma już 6 lat. Z tej okazji Solenizant przygotował kilka ciekawostek historycznych.

Najczęściej wybieracie abonament „bez limitu 29 zł” – czyli nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane sms/mms tak w kraju i w roamingu w UE, oraz internet 10 GB w kraju (w roamingu w UE 2,43 GB). Bardzo popularny jest też abonament dwóch numerów (zakup w parze). Do oferty „bez limitu 29 zł” dokupuje się wówczas numer dodatkowy za 9 zł. Dzięki temu za 19 zł na osobę macie nielimitowane rozmowy, sms/mms i 10GB do wspólnego wykorzystania. W obu ofertach pakiet gigabajtów sukcesywnie rośnie i po dwóch latach osiąga 30GB.

Gdy w ubiegłym roku Orange zapytał nowych klientów nju (wcześniej korzystających z usług konkurencji) czy poleciliby ofertę nju znajomym lub rodzinie, aż 96% odpowiedziało pozytywnie! Podkreślali właśnie bardzo korzystną cenę abonamentu, elastyczne warunki umowy, ofertę dla dwóch osób i pakiet internetu, który rośnie wraz ze stażem w nju.

To również dzięki waszym głosom nju został wyróżniony Gwiazdą jakości obsługi 2019 – nagrodą, którą konsumenci przyznają najbardziej przyjaznym firmom w Polsce, tym dla których ważne jest zadowolenie klientów. To kolejny powód, dla którego dziś może my z radością świętować 6 urodziny nju mobile.

 

 

One thought on “Orange świętuje 6 urodziny nju mobile

  • 3 czerwca 2019 o 08:06
    Permalink

    No niestety oferty na kartę innych operatorów są lepsze. Pamietajmy ze abonament nic nam nie daje oprócz zobowiązania …

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: