Ferguson Regent Cucina – podwieszane radio kuchenne z przydatną lampką LED i Bluetooth

Ferguson Regent Cucina to funkcjonalny i technicznie zaawansowany odbiornik radiowy (radio FM), który dodatkowo oferuje łączność Bluetooth (odbiornik pracuje wtedy także jako zestaw głośnomówiący), bardzo praktyczną w kuchni lampkę LED i sporo innych funkcjonalności, jak chociażby timer odliczający czas czy ekran odporny na zachlapania. Wszystko to pomoże paniom i panom domu podczas przygotowywania posiłków.

Ferguson Regent Cucina montuje się pod wiszącą szafką kuchenną za pomocą bardzo prostego stelaża. Stelaż jest wytrzymały i pozwala na bezpardonowe obchodzenie się z urządzeniem, które powstało z myślą o pracy w ciężkich, kuchennych warunkach.

Stereofoniczne radio FM z funkcją RDS* (87,5 – 108 MHz). Radio wraz z możliwą do łatwego ukrycia anteną pozwala na słuchanie ulubionych audycji radiowych podczas kuchennych poranków czy dłuższych sesji przygotowania posiłków.
* funkcja pokazywania bieżącego czasu

Po sparowaniu Ferguson Regent Cucina z np. telefonem, odbiornik może służyć za typowy głośnik Bluetooth. Dzięki stereofonicznym głośnikom o mocy wyjściowej 2 x 2,7W dźwięk jest wyraźny, odpowiednio głośny i dodatkowo całkiem nieźle nasycony tonami wysokimi i niskimi.

Dodatkowo Ferguson Regent Cucina doskonale sprawdza się jako zestaw głośnomówiący. Dzięki odporności na zabrudzenia i możliwości łatwego usuwania zabrudzeń (także wilgotnych), możliwe jest łatwe odbieranie połączeń i obsługa urządzenia nawet zabrudzonymi czy mokrymi palcami. Wystarczy przetrzeć i już! Nie trzeba już płukać i suszyć rąk w środku przygotowywania posiłku po to tylko, by odebrać telefon.

Możliwość programowania do 40 stacji FM
Ferguson Regent Cucina umożliwia zapamiętanie do 40 ulubionych stacji FM. Łatwy dostęp do zapamiętanych programów z panelu urządzenia zapewnia szybkie i efektywne ich wybieranie.

Praktyczna lampka LED
Absolutnie praktyczna, absolutnie przydatna, mocno doświetlająca lampka LED pozwoli na jeszcze wyraźniejsze doświetlenie blatu roboczego a w niektórych kuchniach wręcz stworzy miły dla oka stożek użytecznego światła przydatnego podczas przygotowywania posiłków.

Zegar z dwoma niezależnymi alarmami
Ferguson Regent Cucina pozwala na na sprawne zdefiniowanie do dwóch alarmów. Mogą one służyć jako np. przypomnienia zaplanowanych zdarzeń, ostrzeżenia dla młodszych domowników o nadchodzącej godzinie wyjścia do szkoły itd.

Timer gotowania
Ferguson Regent Cucina jest na wskroś odbiornikiem kuchennym i zaprojektowanym specjalnie do użytku w kuchni, o czym najdobitniej świadczy bardzo przydatny i chętnie wykorzystywany w domowych testach timer. Timer można ustawić na odliczanie nawet do 300 minut, więc pieczenie czy inne dania podlegające długiej obróbce termicznej można spokojnie nastawić i nie przejmować się upływem czasu – w odpowiedniej chwili Cucina da znać, że minął zaplanowany wcześniej czas.

Prosty montaż
Dzięki specjalnemu zestawowi montażowemu można w łatwy, bezpieczny i trwały sposób przymocować odbiornik Ferguson Regent Cucina do wiszącej szafki kuchennej. A właściwie do każdej płaskiej powierzchni w kuchni.

Cena sugerowana dla użytkownika końcowego to 169 zł.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s