Reklamy

Alcatel 1S – wydajność w przystępnej cenie 429 zł

W Polsce rusza sprzedaż Alcatela 1S. Ten budżetowy smartfon udowadnia, że korzystanie z tego typu urządzeń może być przyjemne i satysfakcjonujące. Płynność i szybkość działania, a także dodatki, których próżno szukać u bezpośredniej konkurencji sprawiają, że ten model to najlepszy wybór w swoim segmencie cenowym.

Wyzwania mu nie straszne

Alcatel 1S to pierwszy tak przystępny cenowo smartfon, który daje prawdziwą płynność działania. Udało się to uzyskać za sprawą ośmiordzeniowego procesora połączonego z 3 GB pamięci RAM oraz świetnie zoptymalizowanym Androidem 9 Pie. Układ główny, który jest sercem tego urządzenia wykorzystuje technologię rdzeni Cortex-A55, która oferuje o 20% wyższą wydajność niż powszechnie wykorzystywane w tym segmencie, starsze rozwiązanie Cortex-A53. Przewagę nad bezpośrednią konkurencją daje również pamięć w konfiguracji 3 GB RAM i 32 GB przestrzeni na pliki oraz aplikacje. Całości dopełnia najnowsza wersja systemu Google, czyli Android 9 Pie. Za sprawą doskonałego dopracowania, a także bardzo lekkiej i szybkiej nakładki daje wiele satysfakcji z obcowania z wzorowo pracującym interfejsem oraz aplikacjami.

Alcatel 1S

Kreatywna fotografia w zasięgu ręki

Debiutujący na rynku model wyposażony został również w aparat, który – podobnie do pozostałych kluczowych podzespołów – daje niespotykane w tym segmencie doświadczenia z użytkowania. Dwusensorowy moduł główny 13 + 2 Mpix z jasną optyką pozwala na wykonywanie atrakcyjnych zdjęć również w nienajlepszych warunkach oświetleniowych, a także obsługuje technologię bokeh na żywo. Dodatkowo, zaraz obok oczka frontowej kamery 5 Mpix znalazło się doświetlenie LED, dla lepszej jakości selfie wykonywanych po zmroku.

Alcatel 1S

Atrakcyjny wygląd z niespodziewanymi funkcjami

Najważniejszy widoczny element smartfona, czyli ekran 5,5” 18:9 HD+ Full View przykuwa wzrok jakością wyświetlanego obrazu. Jednak, aby jeszcze bardziej podkreślić front urządzenia panel przykryty został hartowanym szkłem 2.5 D z zaokrąglonymi krawędziami. Bryła urządzenia jest smukła i doskonale leży w dłoni, a jej elegancka prostota nawiązuje do najlepszych standardów branży.

Alcatel 1S

Warto również zwrócić uwagę, że Alcatel 1S dba o wygodę odblokowywania, a także bezpieczeństwo danych użytkownika za sprawą zaawansowanych rozwiązań biometrycznych w postaci czytnika linii papilarnych oraz systemu rozpoznawania twarzy Face Key.

 Dostępność i cena

Alcatel 1S w dwóch wersjach kolorystycznych (niebieska i czarna), dostępny jest w ofercie wybranych sieci handlowych i operatorów telefonii komórkowej. Jego sugerowana cena to 429 zł.

źródło: TCL Communication

Alcatel 1S (2019)_5024D (EMEA) 190221

Reklamy


Categories: Rynek, Technologia, telefon, Złap Okazję

Tags: , , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: