Reklamy

Volleyball Challenge – siatkówka na telefony komórkowe w nowym wydaniu

Rzeszowskie studio gier mobilnych Simplicity Games przedstawia nową, wciągającą grę mobilną – Volleyball Challenge. Jeżeli graliście w naszą poprzednią grę o skokach narciarskich z „Challenge” w nazwie to z pewnością polubicie także i tą produkcję! Produkcja dostępna za darmo w sklepach Apple App Store i Google Play.

Siatkówka to jeden ze sportów w którym Polacy odnoszą niesamowite sukcesy. Nasi zawodnicy w przeciwieństwie do innych dyscyplin dostarczają nam niemal wyłącznie powody do dumy i radości. Jako iż sami jesteśmy wielkimi fanami tego rodzaju piłki chcieliśmy oddać w ręce graczy produkt, który – w przeciwieństwie do istniejących już produkcji – można nazwać grywalnym, a jednocześnie zachowującym ducha tej dziedziny sportu.

Gra łączy w sobie proste i intuicyjne sterowanie, dynamiczną rozgrywkę, mnóstwo statystyk do ulepszenia i ciągle rosnący poziom wyzwania – z pewnością nie ma tu miejsca na nudę.

Volleyball Challenge

Aby stać się najlepszym zawodnikiem czeka nas rozgrywka z ponad setką oponentów – tylko tak uda się rozwinąć wszystkie umiejętności zawodnika, których jest ponad 10.

Dla urozmaicenia rozgrywki do odblokowania są także super moce – które potrafią w efektowny sposób zaszokować/zablokować/zniszczyć (niepotrzebne skreślić) przeciwnika.

Nasi graficy w pocie czoła przygotowali także unikatowe stroje dla naszych postaci – do odblokowania za specjalne karty, które otrzymujemy po wygranych meczach.

Gra posiada estetyczną, komiksową oprawę graficzną, a całość doprawiona jest modnymi brzmieniami electro-trapu.

W przygotowaniu jest tryb rozgrywki sieciowej wraz z turniejami, oraz wiele czekających na graczy niespodzianek – warto zacząć trenować już dzisiaj!

Produkcja dostępna za darmo w sklepach Apple App Store i Google Play:

Apple App Store:

http://bit.ly/VolleyballChallenge-iOS

Google Play:

http://bit.ly/VolleyballChallenge-Google

Reklamy


Categories: Aplikacje, Pasje, Rozrywka 50+

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: