Huawei: IP Club wraca do Polski

Huawei Enterprise Polska zaplanował na 16 maja br. w Warszawie kolejne spotkanie z cyklu IP Club. Celem wydarzenia jest budowanie otwartej, kooperacyjnej i współdzielonej platformy dla liderów opinii z branży IP.

– Wyjątkowość IP Club organizowanego przez Huawei Enterprise wynika z faktu, że podczas każdego spotkania omawiane są najnowsze technologie, aktualne trendy i ich wpływ na świat biznesu – mówi Bartłomiej Anszperger, Network Solutions Sales Director w Huawei Enterprise Polska. – Ponadto, celem przedsięwzięcia Huawei jest tworzenie platformy dla wiodących ekspertów i menedżerów IT do wymiany opinii, poszerzenia kręgów biznesowych oraz omówienia bieżących tematów dla branży ICT – dodaje Bartłomiej Anszperger.

W ramach najbliższego IP Club eksperci z Huawei zapoznają uczestników wydarzenia z nowościami produktowymi dla sieci Wi-Fi oraz WAN, oferującymi najwyższą jakość usług, a także centrum danych w chmurze, które stanowi rozwiązanie nowej generacji. Zostaną również omówione rynkowe case studies dotyczące ostatnich wdrożeń Huawei – m.in. u klienta będącego liderem polskiego rynku chemicznego, a także w jednej z dużych sieci sklepów spożywczych. Nie zabraknie także okazji do wymiany poglądów oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

IP Club w Warszawie odbędzie się 16 maja br. w hotelu Westin przy ulicy Jana Pawła II 21. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny dostępny jest pod linkiem: http://bit.ly/2DuNqU4.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: