Dysk USB „4Bizz” – nagraj ulubione filmy w jakości FullHD

Czasy, gdy filmy nagrywaliśmy na płyty DVD nieuchronnie mijają na rzecz przenośnych, wygodnych i przede wszystkim pojemnych dysków USB. Niemiecki producent marka Hama wprowadziła właśnie na rynek dwa takie urządzenia o pojemności 32 GB i 64 GB. Dzięki nim nagramy i odtworzymy ulubione filmy w jakości FullHD.

Szybki transfer i zapis danych w jakości FullHD

Dysk USB „4Bizz” o pojemności 32 GB umożliwia bezpośrednie nagrywanie i odtwarzanie filmów w formacie FullHD. Wyposażony w złącze USB 3.0 pozwala na zapisywanie i usuwanie danych tyle razy, ile jest potrzebne. Za trwałość urządzenia dopowiada wysokiej jakości metalowa obudowa, a mechanizm przesuwny pozwala uniknąć uszkodzenia złącza. Niewątpliwym atutem nośnika pamięci jest wykorzystanie technologii USB 3.0 Super Speed dla jeszcze szybszego transferu danych (70 MB/s). Urządzenie kompatybilne jest z systemami Windows 10/8/7/Vista oraz XP, a także dla MacOS 9.0 bądź wyższych wersji. Decydując się na zakup dysku „4Bizz” z dedykowaną pojemnością 32 GB musimy liczyć się z kosztem 34,90 zł.

4Bizz

Osoby ceniące sobie większą pojemność przenośnego dysku USB powinny być zadowolone z wariantu 64 GB. Ta wersja „4Bizz” pozwala, jak w przypadku urządzenia o pojemności 32 GB, nagrywanie oraz odtwarzanie filmów w formacie FullHD przy zachowaniu superszybkiego transferu danych na poziomie 70 MB/s przy wykorzystaniu USB 3.0 Super Speed. Wygodny przesuwny mechanizm oraz trwała metalowa obudowa gwarantują bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzenia. Dysk jest dostosowany do wymagań systemów Windows w wersji 10, 8, 7, Vista oraz XP oraz MacOS 9.0 lub wyższych wersji. Zamierzając nabyć dysk o pojemności 64 GB należy wziąć pod uwagę wydatek rzędu 54,90 zł.

Pięcioletnia gwarancja pozwala cieszyć się przenośnymi dyskami USB od marki Hama przez długi czas. Niewielkie urządzenie gwarantuje wysoką jakość nagrań oraz szybki transfer, a więcej informacji na ich temat dostępne jest na stronie producenta www.hama.pl .

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: