MyScreenPROTECTOR oraz Lamel Brands w gronie wystawców Electronics Show 2019

16654 odwiedzających, ponad 200 prezentowanych marek na ponad 20000m2 – takimi cyframi może pochwalić się zeszłoroczna edycja ELECTRONICS SHOW. W tym roku do grona wystawców dołącza marka MyScreenPROTECTOR razem z LAMEL BRANDS.

 Electronics Show 2019 to już druga edycja targów zorganizowanych z myślą o wszystkich fanach nowych technologii. Od 10 do 12 maja w PTAK Expo w Nadarzynie pod Warszawą będzie można zobaczyć najnowsze gadżety – od smartfonów, przez pojazdy elektryczne, do sprzętu wykorzystywanego w misjach kosmicznych. W tym roku do grona wystawców dołączyły marki MyScreenPROTECTOR oraz LAMEL BRANDS.

Na ich wspólnym stoisku będzie można zapoznać się z innowacyjnym rozwiązaniem CUT&USE jakie wprowadza na rynek marka MyScreenPROTECTOR.  Technologia ta pozwala na stacjonarną produkcję folii ochronnych na ekran prawie każdego urządzenia „od ręki”. Podczas ELETRONIC SHOW na stoisku  MyScreenPROTECTOR oraz LAMEL BRANDS będziemy mogli poczuć różnicę, jaką wprowadziły na rynek produkty IMPACT GLASS i IMPACT BodySHIELD w ochronie ekranów urządzeń mobilnych oraz wziąć udział w konkursie, jaki przewidziały marki.  Marka LAMEL BRANDS, która zajmuje się dystrybucją akcesoriów z branży GSM zaprezentuje swoje szerokie portfolio produktów. Na tej części stoiska znajdziemy wiele innowacyjnych produktów, w których zakochamy się od pierwszego bezprzewodowego ładowania lub przedstawienia technologii w życiu codziennym.

źródło: MyScreenPROTECTOR

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s