Webinaria o korzyściach i trendach w transformacji cyfrowej dla przedsiębiorców

Jak zarządzać portalem, witryną i treścią? Jak rozszerzyć cyfrowy ekosystem firmy o funkcjonalności platformy sprzedażowej? Jak prześledzić podróż klienta na cyfrowych portalach przedsiębiorstwa? Odpowiedzi na te pytania, które pomogą ulepszyć działanie biznesu będzie można poznać podczas cyklu partnerskich webinariów: Liferay DXP, Liferay Commerce oraz Liferay Analytics Cloud. Partnerskie webinaria Liferay i Webtown skierowane są do osób, które chcą dowiedzieć jak rozpocząć transformację cyfrową w swojej organizacji lub u klientów. Udział w webinarach jest bezpłatny.

Pierwszy Webinar Liferay & Webtown, który odbędzie się 14 maja (15:00-16:00) przeznaczony jest dla osób, które poszukują istotnego i efektywnego wsparcia w swoich procesach biznesowych. Zarządzanie treścią, użytkownikami, rolami, uprawnieniami to podstawowe funkcje, które posiada każda dojrzała platforma, ale zarządzanie przepływem pracy, tworzenie dynamicznych formularzy, kierowanie odbiorców na spersonalizowane treści, zarządzanie fragmentami stron przez użytkowników biznesowych to już cechy unikalne. Podczas webinaru uczestnicy dowiedzą się jak z pomocą Liferay DXP organizować unikalne doświadczenia klientów i gromadzić dane, które wspierają szerokie zrozumienie klientów.

Najważniejsze zagadnienia:

 • Zarządzanie portalem, witryną i treścią w Liferay DXP
 • Kreator dynamicznych formularzy w Liferay DXP
 • Personalizacja treści i kierowanie odbiorców (Audience Targeting)
 • Wykorzystanie Fragmentów Stron (Page Fragments) do tworzenia landing page
 • Headless CMS

Zapisy pod linkiem

 Drugi Webinar Liferay & Webtown, zaplanowany na 29 maja (15:00-16:00), wyjaśni, jak można rozszerzyć cyfrowy ekosystem firmy o funkcjonalności platformy sprzedażowej. Zostanie także poruszony temat przyszłości rozwiązań e-commerce oraz dlaczego tego typu rozwiązania to przyszłość i jedyna droga rozwoju w modelu B2B. W czasie webinarium uczestnicy dowiedzą się jak najlepiej  wykorzystać rozwiązanie Liferay Commerce.

 Najważniejsze zagadnienia:

 • Czym jest Liferay Commerce?
 • Funkcjonalności „out of the box”
 • Integracje, interfejsy
 • Headless commerce

Zapisy pod linkiem

Ostatni w cyklu, trzeci Webinar Liferay & Webtown, w dniu 18 czerwca (15:00-16:00) pomoże poznać nowe potrzeby odbiorców oraz zdecydować jak wzbogacić marketing cyfrowy za pomocą narzędzi analitycznych agregujących i wizualizujących dane profilu klienta i wydajność zasobów marketingowych. Podczas webinaru wykorzystane zostanie rozwiązanie analityczne Liferay Analytics Cloud, która jest nowym spojrzeniem na otoczenie firmy – zapewnia wgląd w nowoczesną podróż klienta, którą odbywa on na cyfrowych portalach przedsiębiorstwa.

Najważniejsze zagadnienia:

 • Czym jest Liferay Analytics Cloud?
 • Dlaczego to rozwiązanie jest inne i lepiej służy Twojej firmie?
 • Jak go używać, jak analizować dane, które masz?
 • Demo na żywo z rzeczywistymi danymi

Zapisy pod linkiem

Cykl webinarów Liferay organizowany jest wspólnie z Webtown Group – jedynym Platynowym Partnerem Liferay w regionie CEE. Spotkania będą prowadzone przez Piotra Sęka, Dyrektora Generalnego Webtown z 20 letnim doświadczeniem zawodowym w sektorze rozwiązań ICT. Głównym obszarem działalności Grupy Webtown jest opracowywanie dedykowanych systemów portalowych dla przedsiębiorstw opartych o unikalne rozwiązania, złożone zintegrowane portale oraz procesy oparte o standardy Liferay. Rola Webtown koncentruje się na projektach wymagających ukierunkowania na odbiorców oraz kompleksowej obecności w komunikacji online oraz UX. Webtown, w charakterze Platynowego Partnera Liferay, współpracuje z dużymi firmami sektora bankowego oraz energetycznego takimi jak KBC Bank (K&H Hungary), NN Insurance, Raiffeisen Bank, UNIQA, MOL lub Eni (Agip).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s