Internet Union z najszybszym Internetem na Dolnym Śląsku

Portal SpeedTest.pl ogłosił najnowszy ranking prędkości dostawców Internetu (ISP). Liderem na Dolnym Śląsku jest wrocławska firma Internet Union operator m.in. marki MOICO ze średnimi prędkościami 106.82 Mbps pobierania oraz 143.75 Mbps wysyłania.

Ranking prędkości dostawców Internetu (ISP) opiera się na pomiarach prędkości wykonanych przez Użytkowników w portalu SpeedTest.pl. Dokonuje się ich na różnych urządzeniach (komputery, tablety, smartfony, telewizory itd.), w ramach dostępnego łącza internetowego: stacjonarnego lub mobilnego. W najnowszym dolnośląskim zestawieniu pierwsze miejsce zajmuje Internet Union, który zdecydowanie wyprzedził konkurencję. Kolejne firmy do wrocławskiego operatora traciły ok. 20 Mbps prędkości pobierania oraz ponad 100 Mbps prędkości wysyłania.

Oferujemy usługi, z jakich sami chcielibyśmy korzystać – taka zasada przyświeca nam od 2002 roku i jestem przekonany, że to dzięki niej jesteśmy liderem wśród regionalnych dostawców Internetu. Pierwsze miejsce w rankingu SpeedTest.pl to dla nas również motywacja do dalszego rozwoju. Będziemy konsekwentnie dążyć do tego, aby na stałe zagościć w czołówce dolnośląskiego rankingu – mówił Paweł Dobosz, prezes Internet Union.

Firma Internet Union to wrocławski dostawca usług telekomunikacyjnych powstały w 2002 roku. Dziesięć lat później firma zadebiutowała na giełdzie NewConnect. W skład spółki Internet Union S.A. wchodzą marki: Moico, SEEV oraz AER Network. Obecnie IU oferuje Internet, telewizję i w połączeniu z innymi usługami opcję telefonii komórkowej. Firma wdraża także kompleksowe rozwiązania na poziomie sprzętowym, usługowym, jak i oprogramowania telekomunikacyjnego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s