Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8,5 Power w Plusie

Do oferty Plusa trafiła hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8,5 Power. To świetna okazja dla wszystkich, którzy rozważają taki zakup, a będzie można ją nabyć również w sprzedaży ratalnej wraz z ofertami abonamentowymi Plusa, a także w Plushu.

Wiosna w pełni, a coraz więcej osób decyduje się na zakup hulajnogi elektrycznej, jako alternatywnego środka transportu. W Plusie pojawił się właśnie Motus Scooty 8,5 Power, który idealnie sprawdzi się podczas miejskich wypadów na miasto, choć nie tylko.

Motus Scooty 8,5 Power – moc w zasięgu twojej ręki

Scooty 8,5  Power należy do najmocniejszej hulajnogi elektrycznej oferowanej przez markę Motus. W szczytowym punkcie poboru mocy do dyspozycji jest aż 700W, dzięki którym bez większych problemów można pokonać napotkane podczas jazdy przeszkody. Z kolei podczas typowej jazdy, moc hulajnogi będzie kszałtowała się na poziomie 500 W.

Dystans, który można pokonać na jednej baterii to 20 – 30 kilometrów, w zależności od warunków i podłoża, po jakim się jedzie. Dzięki wymiennemu ogniwu baterii o pojemności 6400 mAh, zasięg ten można zwiększyć, a to oznacza, że nie straszne będą dojazdy do szkoły, uczelni czy pracy.

Motus Scooty 8,5 Power pozwala w trybie Sport rozwinąć prędkość do 25 km/h. W pozostałych trybach, a więc „Normal” będzie to do 20 km/h a w „Easy” do 12 km/h. Ciekawie rozwiązano kwestię hamowania, co można robić to na trzy sposoby. Do dyspozycji jadącego jest hamulec tarczowy w tylnym kole, uruchamiany rączką przy kierownicy, można też hamować silnikiem i wreszcie naciskając stopą tylny błotnik i wywierając nacisk na tylne koło.

Przyjemność z jazdy przede wszystkim

Motus Scooty 8,5 Power został wyposażony w duże, 8,5-calowe pompowane koła, dzięki którym pokona nawet bardziej wymagające podłoże. Producent wyposażył hulajnogę w przednie i tylne światła, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy. Na kierownicy znalazł się też wyświetlacz LED, który pokaże aktualność prędkość, bieg oraz poziom naładowania akumulatora.

Nie zapomniano także o ułatwieniu transportu hulajnogi elektrycznej, bowiem Scooty 8,5 Power można złożyć u podstawy kierownicy, dzięki czemu przechowanie lub przewożenie sprzętu będzie bardziej komfortowe.

Hulajnogę Motus Scooty 8,5 Power można zakupić w ofercie Plusa zarówno sklepie internetowym z płatnością gotówką przy odbiorze sprzętu, jak i w sprzedaży ratalnej z ceną początkową już od 1 zł.

Więcej informacji o ofercie jest na stronie internetowej plus.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: