HONOR 20 LITE – jest już dostępny w sprzedaży w Polsce, w cenie 1299 zł

Marka HONOR poinformowała dzisiaj, że jej najnowszy model z serii HONOR 20, czyli HONOR 20 LITE – jest już dostępny w sprzedaży w sieci RTV Euro AGD. HONOR 20 LITE to kolejny przykład realizacji strategii produktowej marki HONOR, która zakłada dostarczanie użytkownikom najlepszej technologii oraz najpopularniejszych funkcjonalności w bardzo konkurencyjnych cenach.

Zaprojektowany z myślą o potrzebach użytkowników, którzy coraz częściej komunikują się za pomocą obrazów i treści wideo, HONOR 20 LITE w swojej półce cenowej wyróżnia się na tle konkurencji możliwościami fotograficznymi. Znajdziemy w nim potrójny tylny aparat oraz posiadający rozdzielczość aż 32Mpix przedni aparat, który przez tę konkretną cechę czyni z niego prawdziwego mistrza do robienia selfie.

Aby sprostać potrzebom młodych ludzi w dziedzinie technologii, designu, możliwości osobistej ekspresji
i zaangażowania w sprawy ich społeczności, musimy dostarczyć im sprzęt posiadający pożądane funkcjonalności i cechy w przystępnej cenie”
mówi George Zhao, Prezes HONOR. „Świadomi unikalnych sposobów jakimi młodzi ludzie chcą się komunikować, nieustannie pracujemy nad tym, aby udoskonalać możliwości aparatów w naszych smartfonach. Pionierskie rozwiązania w postaci przedniego aparatu
o rozdzielczości 32Mpix oraz systemu potrójnego aparatu tylnego, zastosowanego w modelu HONOR 20 LITE, zostały stworzone specjalnie dla dynamicznie rozwijającej się nowej generacji skupionej głównie na komunikacji wizualnej. Dzięki nim chcemy umożliwić użytkownikom łatwe uwiecznianie najważniejszych momentów”.

Marka HONOR znana jest z innowacyjnych smartfonów posiadających zaawansowane funkcjonalności
i dobrze zaplanowaną strategię marketingową. Rosną również wyniki sprzedażowe marki na rynkach zagranicznych (wzrost globalnej sprzedaży o 170%). Zgodnie z raportem firmy GfK, w 2018 r. HONOR znalazł się wśród pięciu marek z największym udziałem w rynku w krajach takich jak: Rosja, Finlandia, Niemcy, Włochy, Francja, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Ukraina i Republika Czeska. Marka szczególnie szybko rośnie na rynkach europejskich. Od czasu pojawienia się w Europie HONOR odnotował gwałtowny wzrost sprzedaży m.in. w Wielkiej Brytanii (200%) oraz w Hiszpanii (500%).

HONOR 20 Lite

Kluczowe funkcjonalności i cechy modelu HONOR 20 LITE

System potrójnego aparatu pozwoli #CaptureWonder

Główny aparat modelu HONOR 20 LITE, posiadający rozdzielczość 24Mpix, pozwala na robienie zdjęć
w pełni odzwierciedlających rzeczywistość, bogactwo detali i głębię kolorów. Aparat zaopatrzony
w obiektyw szerokootworowy z przesłoną f/1.8 i czujnik Quadra CFA przepuszcza więcej światła
i jednocześnie charakteryzuje się zwiększoną czułością, umożliwiając robienie zdjęć w warunkach słabego oświetlenia.

Funkcjonalny 120-stopniowy ultra-szerokokątny obiektyw, spotykany wcześniej tylko w modelach premium, pozwoli na uchwycenie szerokiego kadru (np. sfotografowanie budynku, wspaniałego widoku długiej plaży, czy zachwycającej panoramy miasta) niezależnie od naszego położenia.

Żeby wznieść zabawę fotografią na wyższy poziom, tryb Super Night Shoot pozwala bez wysiłku tworzyć super-ostre ujęcia bez użycia statywu. Oparty na sztucznej inteligencji Multi-sceniczny algorytm rozpoznawania, zdolny do rozpoznania ponad 500 scenariuszy w 22 kategoriach, ułatwia tworzenie fotografii na poziomie profesjonalnym.

Przełomowy przedni aparat o rozdzielczości 32MP

Umieszczony w modelu HONOR 20 LITE wspomagany sztuczną inteligencją przedni aparat o rozdzielczości 32MPix, to najlepsze rozwiązanie zainstalowane jak dotąd w telefonach tej marki. Dzięki niemu użytkownicy mogą robić zdjęcia selfie z zupełnie innej półki, by potem powiększyć je do formatu plakatów o wymiarach nawet 2,3×1,7 m, bez uszczerbku na ostrości. W dodatku oparte na sztucznej inteligencji algorytmy piękna optymalizują zdjęcia w czasie rzeczywistym zależnie od płci, wieku i karnacji skóry osoby fotografowanej, tworząc olśniewające, ale jednocześnie naturalne ujęcia.

Dzięki wspomaganej sztuczną inteligencją technologii podświetlania obrazu, aparat przedni modelu HONOR 20 LITE zapewnia najkorzystniejszą dla wyglądu osoby fotografowanej ilość światła w danych warunkach – niezależnie czy obiekt oświetlony był z przodu, z tyłu czy z boku. Imponujące możliwości doświetlania są możliwe dzięki kombinacji obiektywu, wzmocnionego czułością ISO o rozdzielczości 32MPix, technologii wypełniania światłem pierścienia ekranu oraz czujnika Quadra.

Wielowymiarowe doznanie

Kombinacja oprogramowania i sprzętu, która składa się na HONOR 20 LITE, dostarcza doznań wyższego poziomu.

Zaprojektowany i zbudowany z charakterystycznym dla marki HONOR kunsztem i przy zastosowaniu wyrafinowanej technologii fotolitografii 3D, model HONOR 20 LITE cechuje się śmiałym, awangardowym, gradientowym designem w trzech pięknych wykończeniach – Phantom Blue, Phantom Red i Midnight Black.

Zajmujący 90% powierzchni telefonu, 6,21 calowy ekran FullView HD, z minimalistycznym wcięciem na obiektyw aparatu przedniego w układzie dew-drop, zapewnia doskonałe możliwości do oglądania ulubionego filmu czy serialu na ekranie smartfona.

HONOR 20 LITE wyposażono w układ Kirin 710, który zapewnia szybkość i wygodę użytkowania wspartą dodatkowo przez 4GB RAM-u. Model może pochwalić się osiągnieciami porównywalnymi do niejednego flagowego smartfona. 128GB pamięci pozwala na przechowywanie dużej liczby zdjęć oraz trzymanie przy sobie oglądanych właśnie serialowych hitów.

HONOR 20 Lite dostepny jest w ceni 1299 złotych w:

EURO: https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/honor-smartfon-honor-20-lite-4-128-blue.bhtml
Media Expert: https://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-honor-20-lite-4-128gb-niebieski,id-1358492
Komputronik: https://www.komputronik.pl/product/632799/honor-20-lite-128gb-dual-sim-niebieski.html
X-kom: https://www.x-kom.pl/p/496031-smartfon-telefon-honor-20-lite-4-128gb-niebieski.html
Neonet: https://www.neonet.pl/smartfony/honor-20-lite-4-128gb-niebieski.html
Allegro: https://allegro.pl/oferta/smartfon-honor-20-lite-4-128gb-fullhd-lte-niebiesk-8115253500

One thought on “HONOR 20 LITE – jest już dostępny w sprzedaży w Polsce, w cenie 1299 zł

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: