Hoover prezentuje szeroką ofertę urządzeń do zabudowy

Marka Hoover, znana konsumentom ze swojej oferty odkurzaczy oraz innych sprzętów do czyszczenia, umacnia pozycję na rynku w segmencie urządzeń do zabudowy. Firma w swoim portfolio produktowym posiada nowoczesne sprzęty do gotowania, prania, suszenia oraz chłodzenia.

Urządzenia Hoover do zabudowy zostały wprowadzone na polski rynek w bieżącym roku. Obecnie firma podejmuje działania mające na celu umocnienie jej pozycji w tym segmencie:

Oferowane przez nas produkty to połączenie najnowszych technologii z ciekawym designem. Klienci doceniają je za elegancję i styl, który idealnie pasuje zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego wnętrza. Cały czas pracujemy nad nowymi rozwiązaniami i udoskonalamy nasze urządzenia, tak aby dostarczać użytkownikom sprzęty, które będą intuicyjne, niezwykle pomocne w radzeniu sobie z wyzwaniami dnia codziennego, a przy tym wydajne i innowacyjne” – komentuje Daniel Malak, Country Manager Candy Hoover Polska.

Oferta firmy Hoover do zabudowy zawiera serię pralek, pralko-suszarek, suszarek, zmywarek, chłodziarek, lodówek, piekarników oraz płyt grzewczych z możliwością uruchamiania, sterowania i monitorowania za pomocą aplikacji Hoover Wizard. Możliwość sterowania urządzeniem z poziomu aplikacji to niewątpliwie oszczędność czasu, a także wgląd w stan techniczny sprzętu, co sprawia, że jego użytkowanie jest bardziej komfortowe. Ponadto produkty Hoover tworzone są z myślą o środowisku i posiadają najwyższe klasy energetyczne. Przydatne funkcje odnajdą również miłośnicy zdrowego stylu życia np. pieczenie na parze w piekarnikach, program 75 stopni w zmywarkach – skutecznie eliminujący bakterie, czy usuwanie alergenów z ubrań w pralkach oraz pralko-suszarkach. Marka jest także rekordzistą pod względem pojemności zmywarki, pralki a także piekarnika.

Hoover zaprojektował również specjalną kolekcję urządzeń do zabudowy. Vanity Premium Collection charakteryzuje się spójną linią stylistyczną. Z połączenia technologii oraz minimalistycznego wzornictwa powstała seria urządzeń o łagodnych kształtach. Lekkie szkło o wysokiej jakości kontrastuje ze stalą, zapewniając elegancję i doskonałą jakość. Urządzenia dostępne w serii Vanity Premium Collection to okap, winiarka, ciśnieniowy ekspres do kawy, piekarnik mikrofalowy, piekarnik parowy i klasyczny piekarnik elektryczny. Dla pasjonatów sztuki kulinarnej dostępne są także urządzenia do gotowania Sous Vide.

Urządzenia marki Hoover do zabudowy dostępne są w sprzedaży w studiach kulinarnych MaxKuchnie.

źródło: Candy Group

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: