Virgin Mobile – dodatkowe gigabajty w pakietach na kartę

Od teraz każdy nowy starter Virgin Mobile otrzymuje dodatkowe 10 GB. Promocją objęte są wszystkie startery zakupione przez stronę internetową oraz w punktach sprzedaży.

Po zakupie i aktywacji nowego startera, którego koszt to 5 zł, na koncie uruchomiony zostanie promocyjny pakiet 10GB internetu. Wykorzystany on będzie w pierwszej kolejności, niezależnie od aktywowanej oferty, a jego ważność wynosi 30 dni.

Jeśli w trakcie tych 30 dni na numerze aktywowany zostanie jeden z pakietów 3w1 w taryfie #ChcęWszystko, termin ważności pakietu promocyjnego ulegnie zmianie i zostanie on dostosowany do zakupionego pakietu. Dla przykładu, jeśli po 15 dniach korzystania z pakietu promocyjnego klient zakupi pakiet #Gigadaje, wówczas ważność pozostałych GB przedłuży się o kolejne 30 dni.

Bonusowe gigabajty otrzymają także startery, które zostaną zakupione przed dniem wprowadzenia oferty, ale nie zostały jeszcze aktywowane. Każdy z zakupionych starterów musi zostać wcześniej zarejestrowany. Rejestracji można dokonać w miejscu zakupu.

Regulamin promocji dostępny jest na: https://virginmobile.pl/media/documents/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Bonusowe_10GB_dla_nowych_Abonentow_Virgin_Mobile_na_Karte_wazny_od_2019-05-10.pdf

źródło: Virgin Mobile Polska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: