Jakub Bielak nowym ambasadorem marki NAVITEL

Jakub Bielak, znany prezenter telewizyjny i współzałożyciel Akademii Bezpiecznej Jazdy został nową twarzą marki NAVITEL.

Jakub Bielak to absolwent warszawskiej AWF. Na co dzień prowadzi programy o tematyce motoryzacyjnej: „Jazda Polska”, Jazda nie polska”, „K2 – kierowców dwóch” oraz „Wypad z kraju”, emitowane przez stację telewizyjną TVN TURBO. Od lat organizuje szkolenia związane z bezpieczeństwem jazdy oraz edukuje kierowców, w jaki sposób zachować się podczas ekstremalnych warunków na drodze. Ponadto Jakub Bielak jest współzałożycielem i prezesem zarządu Akademii Bezpiecznej Jazdy w Warszawie. Specjalizuje się w metodyce treningu jazdy samochodem.

„Wybór nowego ambasadora marki nie jest przypadkowy. Na rynku elektroniki użytkowej firma NAVITEL znana jest przede wszystkim z rozwiązań dla kierowców, stąd decyzja o nawiązaniu współpracy właśnie z Kubą Bielakiem. Umiejętności naszego ambasadora, poparte wieloletnią praktyką  oraz ogólna wiedza dotycząca prowadzenia pojazdu są dla nas niezwykle ważne w procesie edukacji początkujących kierowców. Obecnie chcemy skoncentrować się na poprawie bezpieczeństwa na drogach. Wierzę, że razem uda nam się osiągnąć zamierzony cel. Na koniec dodam, że to dopiero pierwszy krok w stronę rozwoju nowego projektu, który wkrótce planujemy wdrożyć” – opowiada Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.  

 

„Rozwój nowoczesnej technologii adoptowanej do współczesnych samochodów stawia przed kierowcami nowe wyzwania. Zmieniają się nie tylko pojazdy, ale także infrastruktura drogowa, zasady według których poruszamy się po drogach. Nasz styl jazdy coraz częściej zależy od nowych technologii. Odpowiednim przykładem jest nawigacja GPS, bez której nie sposób dziś poruszać się samochodem przy planowaniu dłuższej trasy. Ponad 20-letnie doświadczenie związane z obserwacją zachowań uczestników ruchu drogowego i edukacją w Akademii Bezpiecznej Jazdy pozwalają mi stwierdzić, że kierowca musi uczyć się przez całe życie, aby dostosować się do dynamicznych zmian w motoryzacji. Dzięki współpracy z firmą NAVITEL postaram się pomóc kierowcom poruszać się bezpiecznie po drogach, korzystając świadomie ze zdobyczy najnowszej technologii” – mówi Jakub Bielak, nowy ambasador marki NAVITEL.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: