#DES2019: Synerise rozpoczyna współpracę z Orange Espana

Synerise S.A., zaliczana przez EY do grona 30 najszybciej rozwijających się spółek technologicznych na świecie, ogłasza duże wdrożenie swojego rozwiązania AI Growth Cloud w Hiszpanii oraz otwiera biuro w Madrycie. Nowa siedziba umocni obecność firmy na Półwyspie Iberyjskim i w Ameryce Łacińskiej, a także zacieśni partnerstwa regionalne. Otwarcie biura nastąpiło równocześnie z prezentacją technologii Synerise na Digital Enterprise Show 2019 (DES2019), jednej z wiodących europejskich konferencji w obszarze transformacji cyfrowej.

Synerise, dostawca platformy AI Growth Cloud, wspomagającej rozwój firm przez analizę i interpretację danych o klientach z pomocą sztucznej inteligencji, rozpoczął pierwsze wdrożenia dla klientów w Hiszpanii oraz planuje ekspansję w kierunku Ameryki Łacińskiej.
Orange España, drugi największy dostawca usług telekomunikacyjnych na rynku regionalnym, został jedną z pierwszych hiszpańskich marek, które zdecydowały się zastosować Synerise AI Growth Cloud. Nastąpiło to po udanym wdrożeniu na innych rynkach, w tym w Polsce.
Synerise wspomoże hiszpański oddział Orange w transformacji cyfrowej, m.in. umożliwiając personalizację oferty dla klientów w czasie rzeczywistym, dzięki technologii opartej na sztucznej inteligencji i zaawansowanej analityce.

Uczestnictwo Synerise w DES2019, jednym z największych na świecie wydarzeń technologicznych, połączone zostało z otwarciem biura regionalnego w Madrycie. Będzie nim kierować Tomasz Smardzewski, manager ds. transformacji cyfrowej z długoletnim doświadczeniem w pracy nad innowacyjnymi technologiami personalizacji dla światowych marek.
Kraje hiszpańskojęzyczne rozwijają się dynamicznie zarówno w obszarze automatyzacji marketingu, jak i zaawansowanej analityki biznesowej. Rynek sztucznej inteligencji w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej przeżywa szybki wzrost. Prognozuje się, że tylko w Hiszpanii do 2035 r. przyniesie on 189 miliardów dolarów zysku (wartość dodana brutto). W Brazylii wartość ta przekroczy 350 miliardów dolarów.
Biuro Synerise w Madrycie jest drugą siedzibą zagraniczną otwartą w tym roku, zaraz po Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: